MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

MAGGIES SCHOOL sp. z o.o. praca

Dobrzykowice

Witaj w Maggie's School, miejscu, gdzie pasja do języków obcych przenika każdy aspekt naszej działalności. Nasza historia rozpoczęła się ponad dwie dekady temu, kiedy nasza założycielka, Magda, zakochała się w języku angielskim. Po latach nauki i pracy za granicą, wróciła do Wrocławia, aby dzielić się swoją miłością do języka i umożliwić innym odkrywanie nowych światów poprzez samorozwój.

Nasza misja jest prosta, ale potężna: chcemy przekazać zamiłowanie do języka. Wierzymy, że nauka języka otwiera drzwi do nowych możliwości, kultury i osobistej ekspresji. Dlatego nasze kursy są tak zaprojektowane, aby każdy kursant, niezależnie od wieku, mógł znaleźć coś dla siebie i rozwijać się w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

Nasza oferta jest zróżnicowana i innowacyjna. Dla najmłodszych mamy metody Teddy Eddie i Savvy Ed, które uczą poprzez zabawę i interakcję. Młodzież może przygotować się do egzaminów Cambridge i matury, a także uczestniczyć w kursach dostosowanych do ich poziomu edukacyjnego, takich jak Pirate Club czy Teens Club Advanced. Dorośli znajdą u nas kursy Maggie’s Adults, które są dostosowane do ich potrzeb i harmonogramów. Nie zapominamy również o miłośnikach technologii – oferujemy zajęcia z Lego robotyki.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kursanta. Zajęcia prowadzimy w małych grupach, co pozwala na lepszą interakcję i dostosowanie metody nauczania do potrzeb uczestników. Stosujemy nowoczesne metody, w tym aplikacje multimedialne, które umożliwiają ćwiczenia w domu i utrwalanie materiału w atrakcyjny sposób.

Nasze filie w Dobrzykowicach, na osiedlu Olimpia Port i w Nadolicach Małych są otwarte dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej edukacyjnej przygody. A pozytywne opinie naszych kursantów są najlepszym świadectwem jakości naszej pracy.

W Maggie's School każdy może znaleźć swoje miejsce i rozwijać swoje umiejętności językowe. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe, abyś mógł przekonać się, jak przyjemna i efektywna może być nauka z nami. Dołącz do nas i odkryj świat języków w Maggie's School!

MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Dobrzykowice
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy specjalista ds. marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa

Mapa MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział: Nadolice Małe

Oddział: Wrocław Olimpia Port

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MAGGIES SCHOOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Wrocław
    • pełny etat
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Dołącz jako LEKTOR J. ANGIELSKIEGO do naszego zespołu Wrocław-Swojczyce (Olimpia Port), Nadolice Małe i okolice.

      Poszukujemy wspaniałych lektorów, którzy wskoczą na nasz pokład językowy i z radością i entuzjazmem będą uczyć naszych ambitnych kursantów.

      Maggie’s School to prężnie rozwijająca się szkoła językowa.

      Uczymy licencjonowanymi metodami Teddy Eddie, Savvy Ed. Jesteśmy centrum przygotowującym i organizującym międzynarodowe Egzaminy CAMBRIDGE ENGLISH. 4-krotnie wyróżniona za rozwój i jakość kursów metodą Teddy Eddie

      • 2019- zdobywca wyróżnienia Partner Premium

      • 2020- wyróżnienie Partner Super Premium

      • 2021- wyróżnienie Partner Ultimate Premium

      • 2022- wyróżnienie Partner Ultimate Premium oraz Statuetka Edu Bears Star dla 1. w Polsce szkoły Teddy Eddie

      Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową z kilkoma placówkami; działającą we Wrocławiu ( Swojczyce, Sępolno, Biskupin, Dąbie, Ołbin-Śródmieście) oraz w gminie Czernica (Dobrzykowice, Nadolice) i Długołęka (Mirków).

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, licencjonowaną metodą Teddy Eddie i Savvy Ed

      Wymagania

      • Jeżeli znasz dobrze język, ukończyłeś filologię angielską, masz certyfikat lub mieszkałeś w kraju anglojęzycznym
      • Lubisz pracę z dziećmi
      • Jesteś otwarty, pomysłowy i pełen entuzjazmu do pracy
      • Cenisz sobie przyjemną i bezstresową atmosferę na zajęciach
      • Umiesz motywować kursantów do nauki
      • Zależy Ci na sukcesach językowych Twoich uczniów
      • Chcesz pracować według wytyczonej i sprawdzonej ścieżki metodycznej
      • Potrafisz sumiennie wykonywać swoją pracę
      • Rozwijać swoje umiejętności pod skrzydłami doświadczonych osób

        To jesteś osobą, której szukamy.

        Oferujemy

        • Gotowy plan zajęć (możliwość pracy w godzinach porannych lub/i popołudniowych; stacjonarnie lub we współpracujących z nami przedszkolach)
        • Jasną ścieżkę kariery
        • Pracę w pełnym wymiarze godzin lub w elastycznym systemie pracy
        • Podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
        • Bogaty pakiet materiałów dydaktycznych, podręczniki, platformy edukacyjne i rekwizyty pomocne w prowadzeniu zajęć
        • Sale wyposażone w monitory dotykowe, projektory i laptopy
        • Wsparcie i opiekę metodyczną - każdy lektor ma swojego opiekuna, który będzie wdrażał oraz pomagał lektorowi w trakcie trwania roku szkolnego
        • Miłą atmosferę współpracy, w zgranym i wspierającym się zespole pasjonatów nauczania
        • Pełne wdrożenie przed przystąpieniem do pracy
        • Prywatną opiekę medyczną

    Pracodawcy w Dobrzykowicach