Czy to Twoja firma?

TaxCoach sp. z o.o. praca

Poznań

Witajcie, jesteśmy TaxCoach, waszym zaufanym partnerem w świecie finansów i podatków, z siedzibą w sercu Poznania. Nasza podróż rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy to Miłosz Baranowski i Krzysztof Mrugalski połączyli swoje siły i wizje, aby stworzyć firmę, która stanie się wsparciem dla przedsiębiorców w każdym aspekcie finansowym ich działalności.

Od tego czasu, zespół TaxCoach rozrósł się do 67 specjalistów, każdy z nich to ekspert w swojej dziedzinie. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który specjalizuje się w różnych obszarach rynku, co pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze zaangażowanie i ciężka praca zostały docenione tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz wieloma innymi prestiżowymi nagrodami.

W TaxCoach oferujemy szeroki wachlarz usług, od rachunkowości, doradztwa finansowego, przez obsługę podatkową, kadry i płace, aż po pomoc w zakładaniu i prowadzeniu spółek. Nasze usługi są kompleksowe – zajmujemy się również prowadzeniem sekretariatów spółek, wynajmem wirtualnych biur oraz doradztwem gospodarczym. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju swojego biznesu.

Nasze międzynarodowe doświadczenie jest równie imponujące. Obsługujemy klientów z całego świata, w tym z Chin, Japonii, Anglii, Ukrainy, Niemiec, Francji, Holandii czy Iranu. To świadczy o naszym globalnym zasięgu i zdolności do przekraczania granic w świadczeniu usług najwyższej jakości.

Wyróżnia nas nie tylko międzynarodowa obecność, ale także innowacyjność. Stworzyliśmy program TaxCoach Degree, który jest naszym sposobem na wspieranie młodych talentów. Mentoringiem obejmujemy osoby piszące prace dyplomowe na kierunkach ekonomicznych, przekazując im naszą wiedzę i doświadczenie.

W TaxCoach jesteśmy przekonani, że nasze solidne podejście do biznesu, indywidualne traktowanie każdego klienta i nasza wszechstronność, to klucze do sukcesu. Jesteśmy gotowi stać się również dla Was solidnym i stałym partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

TaxCoach sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy TaxCoach sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TaxCoach sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 05.12.2023

Mapa TaxCoach sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Luboń

Oddział Warszawa

Oddział Konin

TaxCoach sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
TaxCoach sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca TaxCoach sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Rozrachunków

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków,
      • Stała współpraca z opiekunem księgowym klienta,
      • Potwierdzanie sald,
      • Księgowanie wyciągów bankowych,
      • Zamykanie miesiąca.

      Nasze wymagania

      • Samodzielność w podejmowanych działaniach (min. 1-roczne doświadczenie w księgowości),
      • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
      • Dokładność i dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy,
      • Mile widziana znajomość Comarch ERP Optima.

      To oferujemy

      • Stabilne oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
      • Pakiet benefitów, m.in. Multisport, prywatne ubezpieczenie i opieka medyczna, owocowe wtorki, imprezy firmowe,
      • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków,
      • Możliwość awansu i rozwoju w ramach grupy kapitałowej.

      Benefity

      • owoce
      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • elastyczny czas pracy
      • spotkania integracyjne
      • brak dress code’u
      • kawa / herbata

      TaxCoach Sp. z o.o.

      TaxCoach to kancelaria księgowo-rachunkowa oparta o ekspertów, oraz zaangażowanie zespołu. Stawiamy na pracowitych i doświadczonych ludzi po to, aby oferować naszym klientom światowy poziom usług. Obsługujemy firmy polskie i europejskie ale też mamy znaczny portfel klientów z tak odległych kierunków, jak Chiny, Japonia czy Iran. Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez spółki z różnych sektorów gospodarki z wielu rynków.

      Specjalista ds. Rozrachunków

      Twój zakres obowiązków

Pracodawcy w Poznaniu