Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi

Czy to Twoja firma?

Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi praca

Słupsk

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem wzroku mieszkańców Słupska i okolic. Jako Zakład Optyczny Józef Gill, nasza misja to zapewnienie kompleksowej opieki nad Twoimi oczami, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zlokalizowani w sercu pomorskiego Słupska, jesteśmy miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Nasza historia to opowieść o pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu. Przez cztery dekady zgłębialiśmy tajniki optyki, aby każdy klient mógł cieszyć się doskonałym widzeniem. Rozumiemy, że wzrok to jeden z najcenniejszych zmysłów, dlatego współpracujemy z doświadczonymi specjalistami - lekarzem okulisty, dyplomowanym optometrystą i mistrzem optyki okularowej, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.

Chociaż nie możemy podać Ci szczegółów naszej oferty, możemy zapewnić, że nasz zespół doradców klienta jest zawsze gotowy, aby wspierać Cię na każdym kroku - od wyboru odpowiednich oprawek, przez precyzyjne dopasowanie szkieł, aż po finalne dostosowanie okularów korekcyjnych do Twoich indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są niepowtarzalne.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego życia, dbając o to, abyś widział świat w pełni kolorów i detali. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Słupsku, gdzie nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na Twoje zadowolenie i komfort widzenia. Razem zadbajmy o Twój wzrok.

Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Słupsk
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Koszalin
  3. Bydgoszcz
  4. Gdańsk
  5. Łódź
  6. Piła

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zakład Optyczny Józef Gill Sprzedaż i Usługi - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w salonie optycznym

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 100-5 200 zł / mies.
    • Pełny etat na stanowisku doradcy klienta w salonie optycznym o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Firma mieści się w centrum Słupska, działa nieprzerwanie od czterdziestu lat świadcząc kompleksowe usługi w zakresie wykonania okularów oraz diagnostyki okulistycznej i optometrycznej.

      Poszukujemy osoby potrafiącej z łatwością prowadzić rozmowę z klientem w celu analizy jego potrzeb i doradzania w wyborze odpowiednich produktów. Ważna jest miła powierzchowność i pogodne usposobienie. Doradca będzie musiał posiąść dogłębną wiedzę o oferowanych przez salon produktach i usługach. Konieczne będzie też przyswojenie wiedzy z zakresu optyki okularowej i doboru opraw okularowych. Do zakresu obowiązków należą też drobne naprawy i serwis okularów.

      Nowy pracownik zostanie przeszkolony zarówno z zakresu wiedzy ogólnej, jak i znajomości katalogów produktowych. W okresie wdrożenia zapewniamy pomoc doświadczonych współpracowników. Rozumiemy, że przyswojenie wiedzy potrzebnej do efektywnego doradzania wymaga czasu.

      Atutami pracy u nas są stałe godziny pracy, wolne weekendy oraz brak narzuconych odgórnie celów sprzedażowych. Zawsze pracujemy w zespole - w salonie obecne są minimum dwie osoby obsługi oraz wspierający je manager. Wynagrodzenie składa się z gwarantowanej kwoty podstawowej oraz procentu od samodzielnie wypracowanego obrotu.

      Zakres obowiązków

      • Analiza potrzeb klienta na podstawie prowadzonej rozmowy, zadawanie odpowiednich pytań

      • Opanowanie dostępnej oferty (oprawy okularowe, soczewki okularowe i soczewki kontaktowe) w stopniu umożliwiającym swobodne doradztwo w wyborze produktów spełniających oczekiwania klienta

      • Pomoc w wyborze odpowiednich opraw okularowych

      • Przygotowywanie zleceń za pomocą dedykowanego oprogramowania

      • Sprzedaż i obsługa kasy

      • Obsługa reklamacji zgodnie ze standardami firmy

      • Obsługa telefonicznej rezerwacji wizyt u specjalistów

      • Serwis i drobne naprawy okularów

      • Dbanie o ekspozycję i wygląd salonu zgodnie ze standardami firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta

      • Wykształcenie techniczne, posiadanie lub gotowość i umiejętność przyswojenia wiedzy z zakresu optyki okularowej oraz oferty produktowej

      • Umiejętność prowadzenia rozmowy w sposób umożliwiający analizę potrzeb klienta i pomoc w wyborze odpowiednich produktów

      • Wysoka kultura osobista, miła powierzchowność

      • Łatwość nawiązywania kontaktu i komunikatywność

      • Umiejętność pracy w zespole, niekonfliktowość

      • Swobodna obsługa komputera, szybkie pisanie na klawiaturze

      • Chęć nawiązania wieloletniej współpracy

      • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Umowa o pracę na pełny etat

      • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna od obrotu

      • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, wolne weekendy

      • Plan wdrożenia i rozwoju w zakresie optyki okularowej i oferty produktowej

      • Regularne szkolenia z oferty produktowej oraz podnoszące kwalifikacje

      • Praca w zespole – zawsze można liczyć na wsparcie współpracownika

      • Brak odgórnie narzuconych celów sprzedażowych

Pracodawcy w Słupsku