Czy to Twoja firma?

AGNIESZKA SZCZEPANIK praca

Czapury

AGNIESZKA SZCZEPANIK

AGNIESZKA SZCZEPANIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy AGNIESZKA SZCZEPANIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGNIESZKA SZCZEPANIK

Mapa AGNIESZKA SZCZEPANIK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AGNIESZKA SZCZEPANIK - oferty archiwalne

  • Aktywny Doradca Klienta

    • Poznań
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Szukasz pracy, która będzie dawała Tobie tyle szczęścia co Twój wolny czas❓

      Potrafisz słuchać, jesteś komunikatywny, doskonale zarządzasz swoim czasem, panujesz nad stresem oraz konsekwentnie dążysz do realizacji wyznaczonych przez siebie celów❓

      Chcesz się rozwijać, dobrze zarabiać i korzystać z benefitów naszej firm❓

      Jeśli tak to szukam właśnie Ciebie.

      Dołącz do mojego Zespołu Doradców Ubezpieczeniowych i współpracuj z najbardziej rozpoznawalną Firmą w branży ubezpieczeń.

      Zakres obowiązków

      • aktywne pozyskiwanie klientów
      • doradztwo w zakresie ubezpieczenień na życie dla klientów idywidualnych oraz grupowych

      • obsługa portfela klientów

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży
      • minimum średnie wykształcenie
      • niekaralność

      Oferujemy

      - Zapewniam odpłatne miesięczne szkolenie z zakresu wiedzy produktowej oraz systemowej.

      - Wynagrodzenie za współpracę składa się z następujących elementów:

      • podstawa
      • prowizja
      • premia kwartalna.