Czy to Twoja firma?

REKT Konrad Ziółkowski praca

Wiązów

Pracownia kamieniarsko-artystyczna REKT Konrad Ziółkowski zajmuje się wykonywaniem artystycznych i unikalnych nagrobków oraz pomników. Każdy nagrobek jest indywidualnie projektowany w odniesieniu do oczekiwań klienta, nie korzystamy z obcych katalogów i projektów. Nasze doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nagrobków sięga 35 lat tradycji. Uzyskane doświadczenie pozwala nam stworzyć dzieło w każdym charakterze.

REKT Konrad Ziółkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kamieniarz Wiązów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy REKT Konrad Ziółkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REKT Konrad Ziółkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REKT Konrad Ziółkowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
REKT Konrad Ziółkowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ostrów Wielkopolski
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca REKT Konrad Ziółkowski - oferty archiwalne

  • Kamieniarz, pomocnik kamieniarza, rzeźbiarz

    • Wiązów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Pracownia artystyczna REKT zajmująca się rzeźbiarstwem i kamieniarstwem zatrudni pracownika na stanowisko kamieniarza, pomocnika kamieniarza lub rzeźbiarza. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B oraz pewny stopień doświadczenia w pracy przy kamieniu (piaskowiec, granit).

      Zapraszamy na naszą stronę internetową:

      Zakres obowiązków

      • Pomocnika kamieniarza lub rzeźbiarza.

      Wymagania

      • Wymagane jest prawo jazdy kategorii B oraz pewny stopień doświadczenia w pracy przy kamieniu (piaskowiec, granit).

      Oferujemy

      • Praca od zaraz na umowe o prace.

Pracodawcy w Wiązowie