Tyrex Eco Autoservice

Czy to Twoja firma?

Tyrex Eco Autoservice praca

Witaj w Tyrex Eco Autoservice, miejscu, gdzie Twoje auto jest w dobrych rękach, a dbałość o środowisko to nasz priorytet. Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to po przejęciu obiektu i zespołu po bankructwie A.T.U., zbudowaliśmy markę, która szybko zdobyła zaufanie klientów. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od przeglądu technicznego APK, który wykonujemy w ciągu zaledwie 45 minut do godziny, po kompleksową wymianę opon, trwającą około 60 minut, oraz precyzyjne usługi wyważania kół i ustawiania zbieżności.

Jako Tyrex, jesteśmy dumni z naszego zespołu wykwalifikowanych i certyfikowanych mechaników, którzy nie tylko dbają o najwyższą jakość usług, ale także o komfort naszych klientów. Rozumiemy, że czas oczekiwania na serwis może być uciążliwy, dlatego oferujemy przytulne miejsce w naszym restauracyjnym kąciku, gdzie można się zrelaksować, delektując się darmowym napojem i przekąską. Dodatkowo, zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, aby nasi klienci mogli swobodnie korzystać z internetu.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska przejawia się w każdym aspekcie działalności. Od ponownego wykorzystywania ścier, przez segregację odpadów, po minimalizowanie zużycia papieru przy fakturowaniu – każdy detal ma znaczenie. Współpraca z siecią SUBWAY® podkreśla nasze zaangażowanie w ekologiczne rozwiązania i odpowiedzialność społeczną.

W Tyrex wierzymy w transparentność i uczciwość. Naszym klientom zawsze prezentujemy stan ich pojazdów, a wszelkie naprawy czy wymiany części wykonujemy wyłącznie po uzyskaniu ich zgody. To podejście buduje silne relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Jesteśmy więcej niż tylko serwisem samochodowym – jesteśmy Twoim partnerem w dbaniu o bezpieczeństwo i komfort podróży, jednocześnie chroniąc naszą planetę. Zapraszamy do Tyrex Eco Autoservice, gdzie profesjonalizm spotyka się z troską o środowisko.

Tyrex Eco Autoservice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Tyrex Eco Autoservice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tyrex Eco Autoservice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tyrex Eco Autoservice

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Krosno
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Tyrex Eco Autoservice - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy - 2000,00 € - 3000,00 €/msc, Holandia (Breda)

    • Holandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Pracuj w Tyrex! Imponuj zaskakując!

      Pracownicy Tyrex robią dla klienta tylko to, czego klient się nie spodziewa.

      Nasz warsztat bierze pod uwagę nie tylko samochód, ale także właściciela. Tyrex aż za dobrze rozumie, jak irytujące jest rezygnowanie z samochodu. Naprawy samochodów zwykle kosztują czas, pieniądze i wiele zmartwień. Pracownicy Tyrex robią wszystko, aby klient był zadowolony! :)

      Zakres obowiązków

      • odpowiedzialność za optymalną obsługę naszych klientów prywatnych i biznesowych
      • zapewnienie klientom bezpiecznego powrotu na drogę
      • wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych samochodów różnych marek
      • stawianie diagnoz i umiejętność ich korygowania
      • zapewnienie przyjaznej dla klienta obsługi

      Wymagania

      • dobra znajmość języka angielskiego na poziomie technicznym,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • umiejętność pracy w dynamicznej firmie,
      • odwaga w podejmowaniu wyzwań,

      • skrupulatność, ciekawość,

      • efektywność w sposobie pracy,

      • umiejątność pracy zespołowej,

      • zorientowanie na klienta i nowe rozwiązania.

      Oferujemy

      • przyjazne i motywujące środowisko pracy,

      • pełne wyzwań stanowisko, w którym najważniejsza jest dobra zabawa,

      • możliwości wzrostu,

      • profesjonalne szkolenia i kursy,

      • rozsądna kultura i nieformalna atmosfera,

      • możliwość stałej umowy,

      • zatrudnienie na pełny etat,

      • zgrany zespół - nie pracujesz sam, ale razem z mechanikami w warsztacie i kierownikiem. Razem zapewniacie zadowolenie klientów i osiągnięcie ambitnych celów Tyrex.

      Pracownik zagraniczny:

      Jeśli pracownik przeprowadza się do Holandii, możemy zorganizować zakwaterowanie. Będzie to pokój ze wspólną łazienką i kuchnią. Koszty za pokój ponosi pracownik i wynoszą około 450 € miesięcznie. Ponadto pracownik w Holandii jest zawsze zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego. Koszty dla pracownika wynoszą wtedy około 120 € miesięcznie.