Arc-Heat Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Arc-Heat sp. z o.o. praca

Bytom

Jako Arc-Heat Sp. z o.o., jesteśmy dumnym liderem na światowym rynku metalurgicznym, specjalizującym się w precyzyjnej lokalnej obróbce cieplnej. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu, ale nasze usługi rozciągają się daleko poza granice Polski, obejmując całą Europę i inne kontynenty.

Nasza oferta to nie tylko usługi lokalnej obróbki cieplnej, ale również zaawansowane procesy takie jak podgrzewanie do spawania, obróbka cieplna spoin, miejscowe grzanie korpusów i odlewów, czy suszenie wymurówek pieców przemysłowych. Dysponujemy nowoczesnymi piecami stacjonarnymi, mobilnymi oraz przewoźnymi urządzeniami do obróbki cieplnej, które pozwalają nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

Zatrudniamy 55 wykwalifikowanych operatorów, którzy obsługują nasz imponujący park maszynowy. Nasze 101 urządzeń mobilnych i 25 stacjonarnych pieców elektrycznych, a także stacjonarny piec gazowy, są gwarancją wydajności i niezawodności. Każdy proces obróbki jest dokładnie monitorowany, co świadczy o naszym zaangażowaniu w jakość i innowacyjność.

Bezpieczeństwo i jakość naszych usług są potwierdzone certyfikatami TÜV SÜD oraz UDT, co jest dowodem uznania naszych kompetencji przez prestiżowe instytucje. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do świadczenia usług zgodnie z najwyższymi standardami, co jest kluczowe w branży, gdzie precyzja i niezawodność są na wagę złota.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z posiadania własnego parku maszynowego o łącznej mocy ponad 2,5 MW, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, zaawansowanemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Arc-Heat Sp. z o.o. jesteśmy zaangażowani w rozwój i innowacje, a nasze usługi są zawsze wykonywane z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa i jakości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Arc-Heat Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Bytom
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Arc-Heat Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arc-Heat Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Arc-Heat Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Poznań
  3. Tarnówskie Góry
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Gliwice
  7. Czeladź
  8. Bydgoszcz
  9. Ruda Śląska
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Arc-Heat Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Urządzeń Obróbki Cieplnej

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 100-6 000 zł / mies.
    • Frima ARC-Heat jest częścią Grupy Euroheatinggroup i od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obróbce cieplnej metali.

      Świadczymy usługi w piecach stacjonarnych oraz urządzeniami mobilnymi na terenie zakładu klienta w kraju i zagranicą.

      Poszukujemy osób do pracy w naszych zakładach w Rudzie Śląskiej i Myszkowie, oraz pracowników gotowych na krótkoterminowe wyjazdy krajowe i zagraniczne.

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn produkcyjnych,
      • wykonywanie pracy zgodnie z wewnetrznymi procedurami,
      • kontrola procesów,
      • dbałość o nalezyty stan urządzeń,
      • dbałość o czystość na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,
      • gotowośc do pracy w systemie zmianowym,
      • uprawnienia na suwnice i wózek widłowy jak dodatkowy atut,
      • podstawowa znajomośc obsługi komputera,
      • chęć rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji.

      Oferujemy

      • pracę w stabinej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • wynagrodzenie stałe z szeregiem dodatków: premie uznaniowe, frekwencyjne, delegacyjne, stażowe, nagrody jubieuszowe, karty żywieniowe,
      • możliwość przystapienia do ubezpieczenia grupowego,
      • spotkania integracyjne,
      • zdobywanie dodatkowych uprawnień, szkolenia,
      • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy,
      • wyjazdy zagraniczne związane z dodatkową gratyfikacją,
      • po okresie próbnym, możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony.

Pracodawcy w Bytomiu