Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu sp. z o.o. praca

Bolesławiec

W sercu Bolesławca bije źródło życia i czystości, które my, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, z dumą pielęgnujemy od ponad czterech wieków. Nasza historia zaczyna się w 1559 roku, kiedy to po raz pierwszy woda popłynęła przez miejskie kanały, a my z każdym rokiem rozwijaliśmy nasze usługi, by sprostać potrzebom mieszkańców.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – zapewniamy, że każdy kran w naszym obszarze operacyjnym dostarcza wodę, która jest nie tylko orzeźwiająca, ale i bezpieczna. Zajmujemy się również tym, by ścieki były odprowadzane w sposób niezawodny i ekologiczny. Jesteśmy świadkami i uczestnikami historycznych zmian – od kamionkowych rur z 1809 roku, przez rozwój nowych ujęć wody, aż po reorganizacje i komunalizację, która w 2007 roku ukształtowała naszą obecną formę.

W naszej codziennej pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Przykładem jest nasz nowy e-BOK – elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które zrewolucjonizowało sposób, w jaki nasi klienci mogą z nami komunikować się i zarządzać swoimi usługami. To innowacja, która wpisuje się w nasze dążenie do ciągłego ulepszania jakości obsługi.

Jesteśmy dumni z naszej infrastruktury, która obejmuje siedem ujęć i stacji uzdatniania wody o łącznej dobowej zdolności produkcyjnej 24 030 m³ oraz sieć wodociągową o długości ponad 406 km. To pozwala nam na dostarczanie życiodajnej wody do każdego domu, szkoły, szpitala i przedsiębiorstwa w naszym zasięgu.

Nasze pogotowie wodociągowe i laboratorium są zawsze gotowe, by zapewnić bezpieczeństwo i czystość wody, której dostarczamy. Jesteśmy tu dla Was, by każdy dzień był pewny i komfortowy dzięki niezawodnemu dostępowi do wody i kanalizacji.

Wspólnie z Związkiem Międzygminnym "Bóbr" oraz gminami Lwówek Śląski i Wleń, dbamy o stabilność i rozwój naszej infrastruktury, by służyła kolejnym pokoleniom. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem, który wykonujemy z pasją.

Woda jest naszą historią, naszą teraźniejszością i przyszłością. Jesteśmy Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu – strażnikami waszego zdrowia i czystości, każdego dnia.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bolesławiec
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 28-28 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń eksploatowanych na terenie PWiK w Bolesławcu sp. z o.o. (przepompownie ścieków / stacje uzdatniania wody) - obszar Miasta Bolesławiec, Gminy Bolesławiec, Gminy i Miasta Lwówek Śląski oraz Miasta i Gminy Wleń

      Wymagania

      • - wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowane średnie techniczne w kierunku elektro-mechanicznym (ukończone technikum lub szkoła zawodowa),

        - w przypadku osób ze stażem pracy w zawodzie - wykształcenie kierunkowe nie jest wymagane,

        - uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji,

        - prawo jazdy kat. B,

        - odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

        Mile widziane:

        - staż pracy na podobnym stanowisku,

        - podstawowa znajomość urządzeń stosowanych w automatyce przemysłowej,

        - umiejętność diagnozowania przyczyn usterek,

        - umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno–ruchową maszyn i urządzeń.

        Gotowość do pracy w systemie zmianowym, świadczenie dyżurów domowych zgodnie z harmonogramem.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony,
      • pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
      • wynagrodzenie 28,00 zł/godz.,
      • inne składniki wynagrodzenia oraz świadczenia pieniężne lub rzeczowe oprócz wynagrodzenia podstawowego:

      - dodatek za staż pracy,

      - kwartalna premia motywacyjna ( +20 % wynagrodzenia), premie uznaniowe,

      - nagroda roczna tzw. trzynastka (dodatkowa pensja)

      - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczna pomoc finansowa, paczki mikołajkowe dla dzieci, pożyczka mieszkaniowa),

      - nagroda jubileuszowa,

      - pakiet medyczny Medicover,

      - Pracowniczy Program Emerytalny,

      • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń i kursów,
      • dbałość o pracowników poprzez coroczną regulację płac

Pracodawcy w Bolesławcu