Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach

Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach praca

Kolbudy

Witajcie w naszej małej, ale wyjątkowej społeczności - Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka w Kolbudach". Nasza historia zaczęła się w 2016 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych przedszkolaków, pragnąc stworzyć miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło bezpiecznie rozwijać swoje talenty i zdobywać wiedzę.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym podopiecznym bogaty program edukacyjny. Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat otwiera przed naszymi wychowankami drzwi do globalnego świata, a grupowe zajęcia logopedyczne zapewniają wsparcie tym, którzy potrzebują indywidualnego podejścia. Zajęcia rytmiczne to nie tylko doskonała zabawa, ale i sposób na rozwijanie koordynacji i poczucia rytmu. Ponadto, opieka psychologa gwarantuje, że każde dziecko jest zrozumiane i ma przestrzeń do wyrażania swoich emocji.

Rozwijamy również talenty naszych przedszkolaków poprzez dodatkowe zajęcia, takie jak taniec towarzyski, piłka nożna czy różnorodne aktywności ruchowe. Dla dzieci zdolnych oraz tych z specjalnymi potrzebami edukacyjnymi przygotowaliśmy zajęcia indywidualne, które pomagają im w pełni wykorzystać ich potencjał.

Bezpieczeństwo i komfort naszych dzieci są dla nas priorytetem. Nasze wnętrza są dostosowane do wymagań SANEPID-u, co zapewnia zdrowe i bezpieczne środowisko do nauki i zabawy. Dodatkowo, nasze warsztaty „Technika ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne” oraz profesjonalnie wyposażony gabinet logopedyczny to dowód na to, że stawiamy na jakość i innowacyjność w podejściu do edukacji.

Chociaż nie możemy podzielić się informacjami o naszej pozycji na rynku czy misji, której się trzymamy, możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do tego, by być przedszkolem, które inspiruje, wspiera i edukuje, tworząc solidne podstawy dla przyszłości naszych dzieci. Zapraszamy do "Akademii Przedszkolaka w Kolbudach", gdzie każdy dzień to nowa przygoda i krok w stronę wielkich odkryć.

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach

Mapa Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszcz Gdański

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Kolbudach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Kolbudy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego z pełnym przygotowanjem pedagogicznym lub studentkę ostatniego roku pedagogiki wczesnoszkolnej. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Liczy się chęć do pracy z dziećmi, komunikatywność, zaangażowanie i twórcze podejście do pracy oraz wysoka kultura osobista. Szukamy osoby z pasją do pracy z przedszkolakami????

      Zakres obowiązków

      - Profesjonalna opieka nad dziećmi;

      - Organizacja zajęć edukacyjnych;

      - Zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym;

      - Realizacja programu opiekuńczo-edukacyjnego.

      Wymagania

      -wykształcenie wyższe kierunkowe lub licencjat (pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna lub w trakcie studiów);

      - chęć do rozwoju zawodowego;

      - wysoką kulturę i takt pedagogiczny;

      - łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi oraz budowania relacji z ich rodzicami;

      - twórcze i pełne pasji podejście do pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      - zatrudnienie na umowę o pracę;

      - pracę na cały etat;

      - możliwość doskonalenia zawodowego, w tym szkolenia;

      - miłą atmosferę i wspierającą kadrę;

      - możliwość samorealizacji;

      - godne wynagrodzenie i premie uznaniowe.

Pracodawcy w Kolbudach