Czy to Twoja firma?

PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak praca

Wąchock

Witajcie w świecie P.P.H.U. SOMAR, gdzie pasja i innowacyjność spotykają się z tradycją i doświadczeniem. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Marcinkowie, gdzie z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół tworzymy produkty, które zdobywają uznanie w przemyśle spożywczym. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości lecytyny – rzepakowej, sojowej, słonecznikowej – oraz polepszaczy piekarskich, które są kluczem do sukcesu wielu piekarni i cukierni.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również profesjonalne usługi suszenia rozpyłowego, które pozwalają na uzyskanie składników o optymalnej wilgotności i teksturze. Dzięki dzierżawie suszarni rozpływowych oraz usługom mieszania produktów, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając im rozwiązania szyte na miarę.

Innowacja jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale przede wszystkim praktycznym działaniem. Nasze zaangażowanie w rozbudowę i doposażenie zakładu w celu produkcji innowacyjnej lecytyny granulowanej jest tego najlepszym przykładem. Projekt ten, wspierany funduszami europejskimi, świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości i wprowadzaniu produktów, które wyznaczają nowe standardy w branży.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania nie pozostają niezauważone. Całkowita wartość projektu innowacyjnej lecytyny granulowanej to ponad 3 miliony złotych, co świadczy o naszej solidności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzyły nas instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości.

W P.P.H.U. SOMAR wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i otwartość na nowe wyzwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko sprostać oczekiwaniom rynku, ale również wyznaczać nowe trendy i standardy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wyjątkowych produktów i usług, jakie oferuje nasza firma.

PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój księgowość / ekonomia

Oferty pracy PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak

Mapa PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak

Siedziba główna

PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Skarżysko-Kamienna
  2. Warszawa
  3. Dzierżoniów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU SOMAR Mariusz Sołtysiak - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Wąchock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby do prowadzenia biura z doświadczeniem w księgowości

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      -prowadzenie biura – korespondencja, prawidłowy obieg dokumentów

      -przyjmowanie i składanie zamówień

      -wystawianie i rozliczanie faktur - program Optima

      -kontakt telefoniczny i mailowy z klientami również w jęz. Angielskim

      -organizacja i zlecanie wysyłek towarów

      -obsługa kasy fiskalnej

      -kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

      -prowadzenie spraw kadrowych – m.in. akta osobowe, rozliczanie urlopów.

      -wykonywanie sprawozdań środowiskowych

      Wymagania

      • - wykształcenia wyższego najlepiej kierunkowego
      • - doświadczenia na podobnym stanowisku
      • - znajomości spraw księgowo-administracyjno-kadrowych
      • - znajomości pakietu MS Office
      • - mile widziana będzie znajomość programu Comarch Optima
      • - bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności w wykonywaniu zadań oraz zaangażowania
      • - odpowiedzialności, dokładności, umiejętności pracy w zespole, zdolności analitycznych
      • - komunikatywnej znajomości języka angielskiego

      Oferujemy

      • -umowę o pracę w pełnym wymiarze
      • - przyjazną atmosferę pracy
      • - system wynagrodzenia oparty na stałej pensji
      • - ciekawą, pełną wyzwań pracę

Pracodawcy w Wąchocku