Czy to Twoja firma?

GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka praca

Luzino

W sercu pomorskiego Zelewa, gdzie natura spotyka się z innowacją, znajduje się nasza firma – GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka. Od 2017 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu w branży odnawialnych źródeł energii. Nasza historia sięga jednak jeszcze głębiej, bo to 2012 rok był początkiem naszej pasji i zaangażowania w montaż paneli fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła.

Jesteśmy dumni, że możemy pomagać naszym klientom w przekształcaniu ich domów i firm w ekologiczne oazy, korzystając z energii słonecznej, która jest nie tylko czysta, ale i niezwykle efektywna. Nasze indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam tworzyć instalacje idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Współpraca z renomowanymi światowymi markami oraz naszymi belgijskimi partnerami pozwala nam na ciągłe podnoszenie poprzeczki w dziedzinie innowacji i jakości. Posiadamy liczne certyfikaty polskie i belgijskie, które są potwierdzeniem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i doskonałość każdej wykonanej instalacji.

Nasza misja jest jasna – chcemy przyczynić się do zmiany naszego powietrza na lepsze. Wierzymy, że profesjonalizm i ciągły rozwój, w połączeniu z naszym wszechstronnym doświadczeniem, pozwolą nam osiągnąć ten cel. Oferujemy nie tylko montaż, ale również obsługę serwisową i szkolenie personelu, by każdy element systemu działał bez zarzutu.

Nasze zielone instalacje to więcej niż tylko produkty – to filozofia życia, która łączy nas z klientami i środowiskiem naturalnym. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, wierzą w czystą energię i zrównoważony rozwój. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas i kolejnych pokoleń.

GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Luzino
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka

Siedziba główna

Praca GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka - oferty archiwalne

  • Monter odnawialnych źródeł energii

    GREEN HOUSE SYSTEMS Angelika Piechocka
    • Luzino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 500-8 000 zł / mies.
    • Prężnie rozwijająca się firma monterska poszukuje kandydatów do pracy w charakterze montera instalacji fotowoltaicznych.

      Montaże głównie na terenie województwa pomorskiego.

      Zakres obowiązków

      • montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach/gruncie

      • montaż pomp ciepła

      • montaż klimatyzacji

      • montaż rekuperacji

      • prace elektroinstalacyjne

      • przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP

      Wymagania

      • brak lęku wysokości

      • zdolności manualne, chęć do pracy na dachach

      • prawo jazdy kat. B

      • doświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i hydrauliki (mile widziane)

      • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP/UDT, ale nie jest to wymagane

      • umiejętności obsługi elektronarzędzi

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub B2B

      • profesjonalne narzędzia do pracy

      • odzież firmowa

      • służbowy samochód (bus)

      • atrakcyjne wynagrodzenie

      • darmowe zakwaterowanie w przypadku delegacji

      • możliwość zdobycia uprawnień w zakresie odnawialnych źródeł energii

      • uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych

      • dodatkowe ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)

Pracodawcy w Luzinie