Czy to Twoja firma?

WORKDAY sp. z o.o. praca

Grudziądz

Jesteśmy WORKDAY Polska, innowacyjną firmą z serca Warszawy, która od 2014 roku nieustannie przekształca świat IT, projektując systemy komputerowe i dostarczając usługi, które napędzają biznesowe sukcesy naszych klientów. Nasza historia zaczęła się ponad osiem lat temu i od tego czasu, każdego dnia, rozwijamy nasze kompetencje, aby być liderem w dziedzinie doradztwa biznesowego, HR i transformacji finansowych.


Nasza oferta to nie tylko wdrożenie wszystkich modułów platformy Workday, ale również strategie zmian i adopcji, które pomagają firmom w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii. Jesteśmy dumni z naszego zespołu liczącego od 101 do 250 specjalistów, których wiedza i doświadczenie są fundamentem naszych kompleksowych usług konsultingowych.

Nasze finanse mówią same za siebie – w 2023 roku odnotowaliśmy znaczący wzrost przychodów netto, zysku z działalności operacyjnej, zysku netto oraz kapitału własnego. To świadczy o naszej stabilności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. W WORKDAY Polska wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej, dlatego zawsze stawiamy na transparentność i profesjonalizm.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się naszą misją i wartościami, to zapewniamy, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu dostarczenie wartości naszym klientom i wspieranie ich w osiąganiu celów biznesowych. Wierzymy, że nasze rozwiązania mogą przyczynić się do ich sukcesu.

Zapraszamy do współpracy z WORKDAY Polska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie z innowacyjnością. Razem możemy tworzyć przyszłość biznesu.

WORKDAY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Grudziądz
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy WORKDAY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WORKDAY sp. z o.o.

Mapa WORKDAY sp. z o.o.

Adres rejestrowy

WORKDAY sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WORKDAY sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Bielsko-Biała
  6. Grudziądz
  7. Łódź
  8. Śmigiel
  9. Kobyłka
  10. Koszalin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Grudziądzu