Energy Center Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Energy Center sp. z o.o. praca

Lublin

Jako Energy Center działamy od 2016 roku.

Jesteśmy zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży energetycznej.

Od lat stosujemy sprawdzone rozwiązania, które przynoszą realne zyski zarówno dla przedsiębiorców jak i gospodarstw domowych.

W naszym portfelu posiadamy szerokie portfolio technologii, produktów i rozwiązań, które indywidualnie dobieramy naszym klientom.

Energy Center Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Energy Center Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Energy Center Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Energy Center Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Bielsko-Biała
  3. Chełm
  4. Zamość
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Energy Center Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel poszukiwany od zaraz

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 8 000-15 000 zł / mies.
    • Witam Serdecznie,

      Ze względu na zwiększoną ilość zainteresowanych klientów naszą ofertą

      Zatrudnię osoby do działu Handlowego , obsługi klienta

      Prosimy o aplikowanie, wysyłając CV bądź dzwoniąc pod nr telefonu podany w ogłoszeniu

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych kontrahentów

      • Realizacja założonych celów sprzedażowych;

      • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w określonym regionie;

      • pozyskiwanie klientów spotkania umówione

      • wycena zleceń.
      • podpisywanie umów

      Wymagania

      • Zaangażowanie w powierzone cele

      • Pozytywne nastawienie

      • czynne prawo jazdy kategorii B.

      • umiejętności pracy w zespole, oraz dobra organizacja czasu pracy;
      • samodzielność i efektywność w działaniu;
      • gotowość do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • chęć rozwoju i nauki

      Oferujemy

      • Najlepszą atmosferę w pracy (dynamiczny, młody zespół)

      • Wynagrodzenie podstawa + Prowizje

      • Realną możliwość awansu

      • Przejrzystą i jasną ścieżkę kariery zawodowej (

      • Pakiet szkoleń

      • Pracę w prestiżowej firmie

      • Sprawdzony plan wdrożenia współpracownika (Gwarancja Sukcesu ! )

      • Codzienną dawkę motywacji

      • Nienormowane godziny pracy

      • Imprezy integracyjne

      Stawiamy na rozwój !

      NIE Wymagamy doświadczenia !

Pracodawcy w Lublinie