ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kietrz

10 letnie doświadczenie w branży energii odnawialnej oraz wieloletnia współpraca na wielu

płaszczyznach biznesowych połączyła kilka osób, które miały jeden wspólny cel.

Jaki to cel ?

Zbudowanie firmy opartej na prawdzie, wartościach, których często brakuje w największych firmachw kraju.

Zesstos = gorący = ogień.

Dokładnie tak jak nazwa wskazuje będzie ogień w branży energii odnawialnej. Dział techniczny tworzy osoba z 10 letnim doświadczeniem w koordynowaniu ekip monterskich pv oraz pomp ciepła. Dział handlowy pewien miły Pan, który budował największe struktury handlowe w kraju i kreował najlepszych Doradców oraz Managerów.

Również nie zapomnieliśmy o tak ważnej działce dla firmy jaką są zamówienia publiczne.

Można było by tak długo wymieniać.

Pracując dla największych firm w kraju byliśmy już zmęczeni ,,gierkami" korporacyjnymi i

postanowiliśmy stworzyć firmę przez duże F, dla której na pierwszym miejscu będzie kapitał intelektualny

ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kietrz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Główny Księgowy

    INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Główna Księgowa/Główny Księgowy

    SMART-HR
    • Żory
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Księgowa / Księgowy

    SMART-HR
    • Katowice
    Dodana

Mapa ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca ZESSTOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowa/Księgowy

    • Częstochowa
    • pełny etat
    • Nie jesteśmy do końca normalni ;-)

      Tylko ludzie z pasją i nietuzinkowym myśleniem tworzą największe rzeczy.

      Jesteśmy osobami pozytywnie zakręconymi i takich ludzi szukamy.

      Ważne jest dla nas, żebyś miał/miała otwarty umysł i nie był/była zamknięty w określonych schematach działania.

      Księgowa

      miejsce pracy: Częstochowa

      Zakres obowiązków

      • sprawowanie nadzoru finansowego nad podległymi spółkami,
      • rozliczanie wynagrodzeń,
      • kontrola administracyjna podległych spółek (wydawanie sprzętu IT, narzędzi dla Przedstawicieli Handlowych),
      • sporządzanie raportów,
      • kontrola budżetu spółki.

      Wymagania

      • warunek konieczny znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
      • dobra znajomość Exel,
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • kreatywności w działaniu,
      • znajomości programu Subiekt Nexo i Rewizor.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie podstawowe,
      • biuro w Częstochowie,
      • narzędzia pracy,
      • sprzyjającą pracy atmosferę,
      • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego (liczne kursy dokształcające).
  • Regionalny Manager Sprzedaży OZE

    • kontrakt b2b

      Ważne jest dla nas, żebyś miał otwarty umysł i nie był zamknięty w określonych schematach działania.

      W związku z dynamicznym rozwojem struktury sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

      Regionalny Manager Sprzedaży

      Oferta dotyczy całego kraju!

      Odpowiedź na cztery najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne:

      1)Czy posiadacie call center

      Odp. Współpracujemy z call center od wielu lat i leady będą umawiane Przedstawicielom w kalendarz

      2)Jaka cena za produkt?

      Pv – za 5 kwp cena produktu Premium 5600 zł brutto za 1 kwp

      Pompa ciepła – od 38000 zł brutto z montażem i prowizją

      3)Jak duża ma być firma?
      Sieć własna do końca roku = 8 Managerów x 8 Przedstawicieli Handlowych

      4)How Much?

      Nadprowizja PV dla Managera- 90 zł za 1 KWp(od sprzedaży Zespołu)

      Nadprowizja za pompę ciepła- 900 zł za 1 pompę ciepła (od sprzedaży Zespołu)

      Wszystko uzależnione od realizacji celów

      • budowanie struktury sprzedażowej,
      • realizacja planów sprzedażowych,
      • udział w ekspansji terytorialnej firmy,
      • coaching oraz mentoring podległego zespołu,
      • aktywne pozyskiwanie klientów.

      Wymagania

      • samodzielności w działaniu,
      • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
      • mile widziane zorganizowane zespoły sprzedażowe z doświadczeniem w branży OZE,
      • nastawienia na realizację wyznaczonych celów jakościowych oraz sprzedażowych,
      • jeżeli nie posiadasz zespołu sprzedaży - w pierwszym miesiącu sprzedaży własnej.

      Oferujemy

      • sprawdzone „knowhow” przygotowane przez najlepsze zespoły managerów w branży,
      • wsparcie Call Center w umawianiu spotkań,
      • materiały marketingowe,
      • szkolenia sprzedażowe,
      • opiekę doświadczonej kadry managerskiej,
      • bardzo duże możliwości awansu w strukturach firmy,
      • adekwatny stosunek jakości produktu do ceny,
      • szeroki wachlarz produktów,
      • możliwość realizacji własnych pomysłów,
      • indywidualne warunki zatrudnienia.

Pracodawcy w Kietrzu