Czy to Twoja firma?

ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW praca

Glewice

Od ponad trzech dekad ZIBEX - Zakład Remontowo-Budowlany Zbigniew Zaborowski kreuje przestrzeń wokół nas, dostarczając usługi najwyższej jakości w branży budowlanej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to nasz założyciel, absolwent Politechniki Szczecińskiej, mgr inż. Zbigniew Zaborowski, postanowił przekuć swoją pasję i wiedzę inżynieryjną w realne projekty, które odmienią oblicze polskiej architektury.


Specjalizujemy się w kompleksowych pracach remontowo-budowlanych, które obejmują zarówno specjalistyczne adaptacje budynków do różnorodnych funkcji użytkowych, jak i termomodernizację obiektów, mającą na celu zwiększenie ich efektywności energetycznej. Nasze usługi wykończeniowe i remontowe są dostępne dla wszystkich typów obiektów, a nasze doświadczenie pozwala nam także na budowę obiektów handlowo-usługowych i mieszkalnych. Dysponujemy własnym transportem, systemem rusztowań oraz szeroką gamą narzędzi i urządzeń, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i gwarantuje wysoką jakość realizowanych prac.

Nasza misja jest prosta, ale pełna znaczenia – "Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie." To zdanie jest odzwierciedleniem naszych wartości, które są fundamentem każdej podjętej przez nas działalności. Rzetelność wykonawcza, jakość i kompleksowość obsługi klienta, a także życzliwość, fachowość i doświadczenie naszego zespołu to cechy, które nas wyróżniają.

Jesteśmy dumni z naszej dobrej sytuacji ekonomiczno-finansowej, która jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania w każdy projekt. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne i organizacyjne, korzystając z materiałów produkcji krajowej i zagranicznej, aby osiągnąć bardzo dobrą jakość i oczekiwany rezultat. Jako certyfikowany dostawca OnePlace, zawsze stawiamy na innowacyjność i jakość.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami branży budowlanej oraz branż pokrewnych, aby nasze usługi były jeszcze bardziej kompleksowe. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom pełen zakres prac budowlanych, od fundamentów aż po dach, realizując projekty, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również je przekraczają.

W ZIBEX wierzymy, że przestrzeń wokół nas ma ogromny wpływ na jakość życia. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale również zrównoważone i trwałe. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzeń, która będzie inspirować pokolenia.

ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW

Mapa ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW

Siedziba główna

ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZIBEX - ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ZABOROWSKI ZBIGNIEW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Lublin
  3. Głogów
  4. Police
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024