Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU praca

Machowinko

W sercu malowniczej wsi Machowinko, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, znajduje się nasz Dom Pomocy Społecznej. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować misję opieki i wsparcia, która zaczęła się już w latach powojennych, kiedy to nasz obiekt służył jako prewentorium przeciwgruźlicze. Od roku 1970, z niesłabnącym zaangażowaniem, spełniamy potrzeby dzieci, młodzieży oraz dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, oferując im nie tylko dach nad głową, ale przede wszystkim fachową opiekę i ciepłą atmosferę.


Zatrudniamy około 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o dobrostan naszych 80 mieszkańców. Nasza kadra medyczna, w tym lekarz ogólny i psychiatra, zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną, a specjaliści od rehabilitacji pracują nad poprawą kondycji fizycznej naszych podopiecznych. Wierzymy, że terapia zajęciowa oraz organizowane przez nas imprezy integracyjne są kluczem do budowania poczucia wspólnoty i pomagają w pełniejszym uczestnictwie w życiu społecznym.

Nasza lokalizacja w gminie Ustka, bliskość Morza Bałtyckiego i otaczająca nas przyroda, to nie tylko piękne krajobrazy, ale również naturalne warunki sprzyjające leczeniu. Wierzymy, że otoczenie, w którym żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego też cieszymy się, że możemy oferować naszym mieszkańcom tak wyjątkowe miejsce.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy certyfikatów, to każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasze działania i zaangażowanie w codzienną opiekę są najlepszym dowodem na to, że jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas priorytetem.

W Domu Pomocy Społecznej w Machowinku każda osoba jest ważna, a nasze działania kierujemy na to, aby każdy czuł się tutaj jak w domu. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie troska, wsparcie i wzajemny szacunek są fundamentem naszej codziennej pracy.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MACHOWINKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Ustka
  4. Poznań
  5. Słupsk
  6. Koszalin
  7. Bydgoszcz
  8. Skierniewice
  9. Wrocław
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024