Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Nowa Sól

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Budowlano-Drogowym "KAMBUD" – twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa drogowego i ogólnego. Nasza podróż rozpoczęła się w maju 1998 roku, kiedy to Pan Wiktor Kamzelski, nasz założyciel, postawił na jakość i innowacyjność w świadczeniu usług budowlanych. Od tego czasu, z dumą kultywujemy rodzinne tradycje, łącząc je z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.


Specjalizujemy się w tworzeniu dróg, które łączą ludzi i miejsca, oraz wznoszeniu budynków, które stają się przestrzenią dla domów i biznesów. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres prac – od budowy dróg i autostrad, przez linie telekomunikacyjne i elektroenergetyczne, aż po obiekty inżynierii wodnej. Nie boimy się wyzwań, a rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych to również część naszej codziennej pracy. Zawsze gotowi na nowe projekty, dysponujemy również transportem drogowym towarów oraz wynajmem i dzierżawą maszyn budowlanych.

Jesteśmy dumni z naszej ugruntowanej pozycji na rynku, która jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i nieustającego dążenia do doskonałości. Nasz kompleksowo wyposażony park maszynowy to nasza duma i znak rozpoznawczy, pozwalający na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Innowacyjność i jakość to dla nas nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Wdrożenie systemu ISO nie było dla nas jedynie formalnością, ale świadomym krokiem w kierunku zapewnienia najwyższych standardów w każdym aspekcie naszej działalności. Dbamy o to, by każdy projekt był realizowany z myślą o przyszłości, z poszanowaniem środowiska naturalnego i zgodnie z najnowszymi technologiami.

W "KAMBUD" wierzymy, że droga do sukcesu to nieustanne doskonalenie. Każdy dzień to nowa możliwość, by być lepszym i oferować naszym klientom usługi, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale je przekraczają. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy budować przestrzeń, która będzie służyła pokoleniom.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja bankowość / finanse motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO KAMBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Słupsk
  3. Nowa Sól
  4. Warszawa
  5. Szczecin
  6. Konin
  7. Zielona Góra
  8. Bielsko-Biała
  9. Gorzów Wielkopolski
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Nowej Soli