Czy to Twoja firma?

Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski praca

Raciborowice Górne

Witajcie, jesteśmy Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski, specjaliści od spraw związanych z transportem kolejowym, których pasja i zaangażowanie w branżę są niezachwiane od dnia naszego założenia – 4 lipca 2022 roku. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Raciborowicach Górnych, gdzie każdego dnia wkładamy całe nasze serce w to, co robimy.


Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana – od naprawy i konserwacji sprzętu transportowego po kompleksowe usługi w zakresie transportu kolejowego towarów. Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym oraz naprawą pojazdów samochodowych. Dla nas nie ma znaczenia, czy mowa o transporcie lądowym pasażerskim, czy o działalności usługowej wspomagającej transport lądowy – zawsze stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność.

Chociaż nasza historia jest stosunkowo krótka, to nasze ambicje i determinacja w dążeniu do doskonałości są ogromne. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników kolejowych, operatorów maszyn i maszynistów, którzy są naszą największą siłą. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i adaptacja do zmieniającego się świata. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszych certyfikatów czy innowacji, to codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Rozumiemy, że nasza branża może wydawać się skomplikowana, ale zawsze staramy się wyjaśniać wszystkie kwestie w prosty i zrozumiały sposób. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo, powierzając nam swoje potrzeby transportowe.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to każdy dzień naszej działalności pisze nowy rozdział, w którym priorytetem jest zadowolenie klienta i jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski

Mapa Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski

Siedziba główna

Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Railway Services Usługi Kolejowe Wojciech Kaczorowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bolesławiec
  4. Poznań
  5. Toruń
  6. Białystok
  7. Częstochowa
  8. Jarosław
  9. Bielsko-Biała
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Raciborowicach Górnych