Czy to Twoja firma?

FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch praca

Stegna

Witaj w świecie Finharmonii, gdzie precyzja spotyka się z pasją do finansów. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą historię i to, co nas wyróżnia na tle branży.


Nasza przygoda rozpoczęła się 2 lutego 2022 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Stegna, przy ulicy Gdańskiej 25. Jako doświadczony doradca podatkowy, z wieloletnim doświadczeniem w organach podatkowych, założycielka mgr Wioletta Florek-Chaouch, wiedziała, że może zaoferować coś więcej niż standardowe usługi księgowe.

W Finharmonii specjalizujemy się w księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek. Rozumiemy, że każdy przedsiębiorca potrzebuje wsparcia, które jest dostosowane do indywidualnych potrzeb jego biznesu. Dlatego też oferujemy nie tylko tradycyjne usługi księgowe, ale również reprezentację przed organami podatkowymi, w tym pomoc w przygotowaniu wniosków, odwołań i skarg.

W dobie cyfryzacji, jesteśmy przekonani, że innowacyjne narzędzia są kluczem do efektywnego zarządzania finansami. Dlatego też naszym klientom udostępniamy zaawansowany system do wystawiania faktur oraz CRM, który pomaga w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami. Nasze rozwiązania są zaprojektowane tak, aby ułatwić zarządzanie projektami i zadaniami w firmie, co przekłada się na lepszą organizację pracy i oszczędność czasu.

W Finharmonii rozumiemy, że świat nie zatrzymuje się w jednym miejscu, dlatego nasze usługi księgowe oferujemy zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Chcemy być tam, gdzie nas potrzebujesz, dostosowując się do Twojego harmonogramu i preferencji.

Jesteśmy dumni z naszej indywidualnej działalności gospodarczej, która jest symbolem naszej niezależności i elastyczności. Nasz status aktywny świadczy o naszej finansowej stabilności i zaangażowaniu w długoterminowe relacje z klientami.

W Finharmonii wierzymy, że nasza siła tkwi w indywidualnym podejściu do każdego klienta i jego potrzeb. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej pozycji rynkowej czy pełnymi wartościami, które nas kierują, zapewniamy, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania usług, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej harmonii finansów, którą oferuje Finharmonia. Razem możemy stworzyć muzykę sukcesu dla Twojej działalności.

FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Stegna
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Katowice
 2. Warszawa
 3. Gdańsk
 4. Gdynia
 5. Elbląg
 6. Tczew
 7. Bielsko-Biała
 8. Lidzbark
 9. Nowy Dwór Gdański

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch - oferty archiwalne

 • Pracownik biura rachunkowego

  FINHARMONIA mgr Wioletta Florek-Chaouch
  • Stegna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • Zakres obowiązków

   Umowa o pracę na czas określony

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: księgowość / rachunkowość
   • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu księgowości uproszczonej
   • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
   • Opis wynagrodzenia: brutto + premia do uzgodnienia
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stegnie