Czy to Twoja firma?

GAWROŃSKI sp. z o.o. praca

Mechlin

Jesteśmy GAWROŃSKI sp. z o.o., dumnym liderem w dziedzinie obróbki odlewów żeliwnych oraz produkcji innowacyjnych systemów i procesów logistycznych. Nasza podróż rozpoczęła się w Gdyni w 1997 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się połączyć naszą pasję do nowoczesności i jakości z potrzebami branży oponiarskiej. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, stając się wiodącym producentem palet do składowania i transportu opon, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.


Nasza oferta to nie tylko przenośniki taśmowe i palety, ale także szeroki zakres usług obróbki mechanicznej metalu i tworzyw. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, w tym precyzyjnym stołom spawalniczym i centrum obróbczemu 5-osiowemu, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb zarówno dużych, jak i małych serii produkcyjnych. Nasze innowacyjne technologie i ponad 100 patentów to dowód na to, że nie boimy się wyzwań i zawsze dążymy do doskonałości.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – nasze przenośniki wspierają procesy załadunku i rozładunku opon u producentów w całej Europie, a także w Brazylii, Meksyku, USA oraz Chinach. Jakość naszych produktów i usług potwierdza certyfikat ISO 9001, który jest dla nas zarówno zobowiązaniem, jak i wyróżnieniem.

W GAWROŃSKI sp. z o.o. zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi spawacze, ślusarze, elektrycy, pracownicy produkcyjny i administracyjni oraz inżynierowie to serce naszej firmy. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, w tym projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie wewnątrzmagazynowego przepływu materiału oraz jego składowania.

Nasze innowacyjne techniki rozładunkowe i załadunkowe, nowoczesne technologie, wykwalifikowana kadra oraz szeroka gama kolorów wg. katalogu RAL w malowaniu, to tylko niektóre z elementów, które dają nam przewagę konkurencyjną. Rygorystyczna kontrola jakości produktów to nasz standard, który nigdy nie podlega kompromisom.

W GAWROŃSKI sp. z o.o. łączymy pasję z nowoczesnością, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie. Razem możemy osiągnąć więcej.

GAWROŃSKI sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja produkcja / przemysł badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GAWROŃSKI sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GAWROŃSKI sp. z o.o.

Mapa GAWROŃSKI sp. z o.o.

Siedziba główna

GAWROŃSKI sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GAWROŃSKI sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Srem
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Inowroclaw
  6. Jarocin
  7. Pruszków
  8. Gostyn

Data aktualizacji: 01.07.2024