Czy to Twoja firma?

JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Rozprza

W sercu Polski, w malowniczych Niechcicach, od 2009 roku rozwijamy naszą pasję i ekspertyzę w przetwórstwie mięsnym. Juba to nie tylko nazwa naszej firmy, ale przede wszystkim synonim rzetelności, jakości i zaufania, które budujemy każdego dnia w relacjach z naszymi dostawcami i klientami.

Nasza specjalność to produkcja i przetwórstwo jelit naturalnych wieprzowych oraz żołądków wieprzowych. Z dumą oferujemy zarówno produkty świeże, jak i gotowane, a także zajmujemy się pakowaniem i mrożeniem mięsa wieprzowego, drobiu i wołowiny. Nasze wyroby cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, gdzie od lat z powodzeniem eksportujemy nasze produkty, docierając do klientów w odległych zakątkach świata, takich jak Hong Kong, Chiny czy Afryka.

Jakość jest dla nas priorytetem, dlatego w naszej pracy stosujemy nowoczesne technologie i spełniamy najwyższe standardy jakościowe, co potwierdzają system HACCP oraz międzynarodowe normy. Jesteśmy dumni z posiadania unijnych uprawnień eksportowych, które są świadectwem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

W Juba wierzymy, że uczciwość wobec klientów i kontrahentów to fundament trwałego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze produkty były synonimem nie tylko doskonałego smaku, ale również pewności i bezpieczeństwa.

Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, o pasji, która przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie smak, jakość i uczciwość. Razem z nami odkryjcie prawdziwy smak tradycji połączony z nowoczesnością. Juba – tam, gdzie mięso staje się sztuką.

JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rozprza
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JUBA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej
        mile widziane doświadczenie zawodowe
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rozprzy