Czy to Twoja firma?

Marcin Łysakowski MARBUD praca

Orzeszków

Jesteśmy MARBUD - firma z pasją tworząca solidne fundamenty dla Twojego domu. Nasza historia rozpoczęła się w 2018 roku w malowniczym Orzeszkowie, gdzie z ziemi wyrastają nasze projekty, a zadowolenie klientów buduje naszą renomę. Specjalizujemy się w budowie budynków w stanie surowym otwartym, ale nasze usługi to nie tylko fundamenty i mury. To kompleksowa realizacja inwestycji, gdzie każdy etap jest przemyślany i dopracowany do perfekcji.


Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku - jako firma godna zaufania e-biznesowo, potwierdzona przez zespół platformy FIRMBOOK. To dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku, tworząc wartości, które są ważne zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Otwartość i partnerskie relacje z Inwestorem to nasze główne wartości, które przekładają się na każdy aspekt naszej pracy.

Nasze doświadczenie i szerokie portfolio zrealizowanych inwestycji to nasza przewaga konkurencyjna. Z pełnym oddaniem podchodzimy do każdego projektu, realizując go w wyznaczonym terminie. W MARBUD wierzymy, że kluczem do sukcesu jest własny zespół fachowców - od dekarzy, murarzy, zbrojarzy po cieśli, wszyscy z odpowiednimi uprawnieniami, co pozwala nam na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Stawiamy na innowacyjność i jakość, używając sprawdzonych materiałów budowlanych z odpowiednią certyfikacją. Nasze budowy to nie tylko konstrukcje, to przestrzenie, które będą służyć przez pokolenia. Dlatego oferujemy dożywotnie wsparcie techniczne oraz gwarancję bezpieczeństwa użytkowania obiektu.

Jako MARBUD, założona i prowadzona przez Marcina Łysakowskiego, jesteśmy synonimem stabilności finansowej i zaufania, które budujemy każdego dnia. Nasze zaangażowanie w każdy projekt jest pełne, a terminowość to nasze drugie imię.

Zapraszamy do współpracy - razem zbudujemy coś trwałego.

Marcin Łysakowski MARBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Marcin Łysakowski MARBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marcin Łysakowski MARBUD

Mapa Marcin Łysakowski MARBUD

Siedziba główna

Marcin Łysakowski MARBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska