Czy to Twoja firma?

Kompleks Turystyczny u Jawora praca

Gawrych Ruda

Witajcie w Kompleksie Turystycznym U Jawora – Waszym wyjątkowym miejscu wypoczynku, gdzie tradycja łączy się z przygodą. Nasza historia zaczęła się skromnie w 1996 roku, od małej zielonej budki z napojami, a dziś jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do naszego pełnego uroku kompleksu, położonego w sercu malowniczych jezior i lasów Wigierskiego Parku Narodowego.


Oferujemy Wam komfortowe pokoje z łazienkami, przytulne domki campingowe oraz miejsce na Wasze namioty. Wszystko to, abyście mogli w pełni cieszyć się bliskością natury. Nasza własna piękna plaża to doskonałe miejsce na relaks i zabawę, a wypożyczalnia sprzętu wodnego pozwoli Wam odkrywać uroki okolicznych wód.

Specjalizujemy się w organizacji imprez na świeżym powietrzu – od biwaków szkolnych, przez majówki, aż po zimowe kuligi. Jesteśmy także ekspertami w tworzeniu niezapomnianych przyjęć okolicznościowych, wesel i imprez rodzinnych. Nasza doskonała baza wypadowa sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na organizację wycieczek autokarowych i obozów szkoleniowych.

W Kompleksie Turystycznym U Jawora każdy dzień to nowa historia. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia niezapomnianych wspomnień, w miejscu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – czy to w spokoju przyrody, czy w radosnym gwarze wspólnie spędzonych chwil. Dołączcie do naszej społeczności gości, którzy już od lat wracają, by ponownie doświadczyć magii tego miejsca. Czekamy na Was!

Kompleks Turystyczny u Jawora najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Kompleks Turystyczny u Jawora

Praca alert - powiadomienia

Praca Kompleks Turystyczny u Jawora

 • Pomoc kuchenna

  Kompleks Turystyczny u Jawora
  • Suwałki
  • umowa o pracę
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kompleks Turystyczny u Jawora

Siedziba główna

Kompleks Turystyczny u Jawora poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Kompleks Turystyczny u Jawora
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Olsztyn
 3. Rzeszów
 4. Bielsko-Biała
 5. Łódź
 6. Białystok
 7. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.06.2024