Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE praca

Szczawno

W sercu Krosna Odrzańskiego, w murach pełnych historii, gdzie kiedyś stacjonowali obrońcy naszego nieba, dziś znajduje się DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE – miejsce pełne ciepła i profesjonalizmu, które stało się domem dla 99 mężczyzn przewlekle psychicznie chorych. Nasza misja to zapewnienie im nie tylko dachu nad głową, ale przede wszystkim specjalistycznej opieki i wsparcia na co dzień.


Z dumą oferujemy naszym mieszkańcom całodobową opiekę pielęgniarską, lekarską, psychiatryczną i psychologiczną. Rozumiemy, jak ważna jest również rehabilitacja i terapia zajęciowa, dlatego nieustannie rozwijamy nasze warsztaty terapii zajęciowej oraz nowocześnie wyposażony gabinet rehabilitacji i fizykoterapii. Nasze pokoje mieszkalne są przytulne i dostosowane do potrzeb naszych mieszkańców, spełniając przy tym najwyższe standardy.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdza zainstalowany w każdym budynku system alarmowo przeciwpożarowy. Dbamy o to, aby nasz Dom był miejscem przyjaznym i dostępnym dla wszystkich, dlatego też zadbaliśmy o liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Jesteśmy dumni z naszej samodzielności – posiadamy własną oczyszczalnię ścieków, ujęcie wody ze studni głębinowej, agregatorownię oraz nowoczesną kotłownię olejową, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie stabilnych i niezależnych warunków funkcjonowania Domu. To właśnie nasze zaangażowanie w życie społeczności oraz samorząd mieszkańców, którzy mają realny wpływ na sprawy Domu, wyróżnia nas na tle innych placówek.

W Domu Pomocy Społecznej w Szczawnie każdy dzień to krok naprzód w kierunku lepszego jutra naszych mieszkańców. Z pasją i empatią podchodzimy do naszej pracy, bo wiemy, że to właśnie ludzie tworzą miejsce, w którym warto być. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i codziennej działalności, które razem tworzą niepowtarzalną opowieść o miejscu, gdzie każdy czuje się jak w domu.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE

 • Opiekun

  DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE
  • Krosno Odrzańskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Ratownik medyczny

  DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE
  • Krosno Odrzańskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZAWNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Poznań
 2. Wrocław
 3. Zielona Góra
 4. Kępno
 5. Katowice
 6. Jelenia Góra
 7. Bielsko-Biała
 8. Krosno Odrzańskie
 9. Warszawa
 10. Gniezno

Data aktualizacji: 01.07.2024