Czy to Twoja firma?

PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW praca

Strzelce

Witajcie w świecie innowacji i ekologii, który tworzymy w "Proeko" Mikołaj Marciniak od 2002 roku. Nasza pasja i zaangażowanie w projektowanie oraz produkcję zaawansowanych technologicznie linii do suszenia roślinnopochodnych surowców oraz urządzeń do wytwarzania paliw ekologicznych, takich jak brykiet i pellet, są fundamentem naszej działalności.


Nasza podróż rozpoczęła się w Inowrocławiu, gdzie zbudowaliśmy solidne podstawy dla naszych innowacyjnych rozwiązań. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza opatentowana technologia z 1984 roku wciąż stanowi trzon naszych projektów, a nasze biuro konstrukcyjne nieustannie pracuje nad ulepszaniem i dostosowywaniem oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, w tym AutoCAD oraz modelowanie 3D w Autodesk Inventor, co pozwala nam na precyzyjne i efektywne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – nasze instalacje funkcjonują z powodzeniem w Niemczech, Holandii, Włoszech, Litwie, Rumunii, Ukrainie oraz oczywiście w Polsce. To świadczy o naszym ugruntowanym miejscu na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci z różnych zakątków Europy.

W "Proeko" stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego projektu. Nasze maszyny CNC to przykład zaawansowanej techniki, która pozwala na precyzyjną obróbkę i najwyższą jakość produktów. Zawsze dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska.

Rozumiemy, że nasze urządzenia są częścią większego ekosystemu, dlatego oferujemy kompleksowy montaż, szkolenia oraz serwis dostępny każdego dnia, aby nasi klienci mogli czerpać jak najwięcej korzyści z naszych produktów.

Nasze doświadczenie w branży suszenia biomasy jest naszym atutem, który pozwala nam na ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniającego się rynku. W "Proeko" nie tylko tworzymy maszyny – budujemy przyszłość ekologicznych technologii, które wspierają zrównoważony rozwój i dbają o naszą planetę.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy, tak jak my, wierzą w moc innowacji i odpowiedzialnego działania. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie serwis / montaż

Oferty pracy PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW

Mapa PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW

Siedziba główna

PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PROEKO MIKOŁAJ MARCINIAK INOWROCŁAW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bydgoszcz
  3. Janikowo
  4. Warszawa
  5. Poznań
  6. Mogilno
  7. Gdańsk
  8. Gniezno
  9. Bielsko-Biała
  10. Grudziądz

Data aktualizacji: 01.05.2024