Czy to Twoja firma?

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej opinie i informacje

Warszawa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie to uznana placówka medyczna, która oferuje kompleksową opiekę zdrowotną w ramach szerokiej gamy poradni specjalistycznych. Nasze usługi obejmują poradnie takie jak osteoporozy, diabetologiczna, urologiczna, zdrowia psychicznego, nefrologiczna oraz wielu innych dziedzin, co pozwala na multidyscyplinarne podejście do zdrowia pacjentów. Rejestracja do poradni odbywa się za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, co zapewnia wygodną i szybką organizację wizyt.

Jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, stawiamy na profesjonalizm i rzetelność w działaniu, co potwierdzają nasze numery NIP, REGON oraz KRS. Choć brak jest informacji o naszym zespole, historii firmy czy misji, nasi pacjenci mogą być pewni, że otrzymają pomoc na najwyższym poziomie. Brak danych na temat międzynarodowej obecności czy certyfikatów jakości nie umniejsza naszemu zaangażowaniu w zapewnienie najlepszej możliwej opieki zdrowotnej.

W naszej ofercie znajduje się szereg poradni, które pokrywają różnorodne potrzeby medyczne naszych pacjentów, od poradni kardiologicznej po ginekologiczno - położniczą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnej medycyny, dostarczając usługi, które są niezbędne dla zachowania i poprawy zdrowia. Nasza stabilność prawna i formalna jest gwarancją niezawodności i zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (2)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

2.5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

5

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik sprzątający

BRAK KONTAKTU.

Dodano: 12 dni temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Rejestratorka medyczna

Niestety nie dostałam pracy.

Dodano: 25 dni temu

Opinie pracowników o firmie Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracownik... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracownik... (1)

2.2

Na podstawie 159 ocen z Google.

Malgorzata Maria

Malgorzata Maria

Może być. Uprzejme panie w rejestracji, dość szybko idzie kolejka. Sporo specjalistów tu przyjmuje. Tyle, że dla osób ograniczonych ruchowo może być pewien problem z dostępem. Są schody i platforma, którą trzeba uruchomić, czego senior np z chodzikiem sam nie zrobi.

Dodano: 9 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w opinii klientów i współpracowników

Analiza opinii osób zatrudnionych oraz współpracujących z Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SP ZOZ wskazuje, że mimo iż wiele zmian ocenianych jest jako pozytywne i są pewne zalety pracy w tej jednostce, takie jak elastyczność czy atrakcyjne wynagrodzenia na niektórych stanowiskach, to jednak istnieje również przestrzeń do poprawy w zakresie kultury organizacyjnej i zarządzania. Ogólny obraz jest pozytywny, aczkolwiek potencjalni pracownicy mogą rozważyć zebranie dodatkowych informacji na temat warunków pracy w tej jednostce medycznej przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu.

Opinie Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii internetowych, Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej jest uznawana za miejsce pracy, które niedawno przeszło pozytywne zmiany.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy zauważają, że przychodnia przeszła ostatnio dużo zmian na plus.
  • Przychodnia oferuje możliwość pracy w ramach kontraktu lub na etacie, z elastycznym podejściem do wymiaru godzin pracy.
  • Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, co jest komfortowe dla osób ceniących stały harmonogram pracy.
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w różnych lokalizacjach, co może być wygodne dla osób mieszkających w różnych częściach miasta lub regionu.
  • Wynagrodzenie na niektórych stanowiskach jest oceniane jako atrakcyjne.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Pełna nazwa
SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA DLA PRACOWNIKÓW WOJSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WARSZAWIE
Adres rejestrowy
Nowowiejska 31 00-911 Warszawa
NIP
5262266523
REGON
013280825
KRS
0000168761
Forma prawna
samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie