Czy to Twoja firma?

Kornelia Mróz PPHU KORNEX praca

Korzeniów

Witajcie w świecie KORNEX, gdzie każdy dzień to kolejny krok ku lepszej przyszłości dla naszej planety. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w malowniczym Korzeniowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dzisiaj jest symbolem innowacji i ekologicznej odpowiedzialności.


W KORNEX wierzymy, że recykling to nie tylko działalność, ale misja, która napędza nas do ciągłego doskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań. Naszym celem jest zamknięcie obiegu surowców, co pozwala na ograniczenie marnotrawstwa i maksymalne wykorzystanie każdego materiału. Jesteśmy dumni, że nasza praca przyczynia się do promowania zrównoważonego rozwoju i ekologicznej świadomości.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko skup surowców. Dostarczamy kompleksowe usługi, które obejmują wynajem kontenerów na odpady, odbiór gruzu, skup makulatury i tworzyw sztucznych, a także odbiór folii rolniczych. Dzięki nowoczesnym technologiom produkujemy regranulat z tworzyw sztucznych, który znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego nasze usługi są elastyczne i dostosowane do indywidualnych wymagań. Współpracujemy z różnymi sektorami przemysłu, co pozwala nam na ciągłe poszerzanie naszych kompetencji i oferty.

W KORNEX każdy szczegół ma znaczenie. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie usług najwyższej jakości, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i środowiska. Nasze działania opieramy na solidnych fundamentach zaufania i odpowiedzialności, które są kluczowe dla budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami i partnerami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość i przyczyniać się do ochrony naszej planety dla przyszłych pokoleń.

Kornelia Mróz PPHU KORNEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kornelia Mróz PPHU KORNEX

Praca alert - powiadomienia

Praca Kornelia Mróz PPHU KORNEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

 • Asystentka / Asystent ds. Administracji

  Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
  • Czerniewice
  • umowa o pracę
  • rekrutacja zdalna
  • praca od zaraz
  • bez doświadczenia
  • запрошуємо працівників з України
  Aplikuj szybko
  Dodana

Mapa Kornelia Mróz PPHU KORNEX

Siedziba główna

Kornelia Mróz PPHU KORNEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kornelia Mróz PPHU KORNEX
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Lublin
 2. Warszawa
 3. Kraków
 4. Ryki
 5. Luków
 6. Zamość
 7. Belzyce
 8. Bielsko-Biała
 9. Katowice
 10. Tarnów

Data aktualizacji: 01.06.2024