Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu praca

Nadróż

Witajcie w naszym zielonym świecie edukacji, gdzie pasja do rolnictwa i ochrony środowiska kiełkuje w każdym uczniu. Jesteśmy Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu, zlokalizowanym w malowniczym Rogowie, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością w harmonijnym ekosystemie nauki.


Nasza oferta edukacyjna to bogaty wachlarz specjalizacji, które przygotowują młodych ludzi do przyszłych zawodów związanych z rolnictwem. Do wyboru macie Technikum Weterynarii, dla tych, którzy pragną dbać o zdrowie i dobrostan zwierząt; Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki, które wyposaży Was w wiedzę o nowoczesnych technologiach rolniczych; Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji, dla przyszłych ekspertów od zarządzania zasobami wodnymi i środowiskiem; Technikum Architektury Krajobrazu, które rozwija umiejętności projektowania zielonych przestrzeni; oraz Technikum Rolnicze, kształcące w zakresie szeroko pojętego rolnictwa.

Jesteśmy dumni, że nasza placówka wykorzystuje innowacyjne technologie i rozwiązania, które są owocem współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu w ramach projektu WATERAGRI. To pozwala nam na praktyczne wprowadzenie uczniów w świat zaawansowanych technik zarządzania zasobami naturalnymi.

Nasza przewaga konkurencyjna to nowoczesne metody nauczania, które angażują i inspirują. Gry edukacyjne takie jak Agrilemma pozwalają na przyswajanie wiedzy w sposób interaktywny i praktyczny, co jest nieocenione w procesie edukacyjnym.

Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także przestrzeń do rozwijania pasji i budowania solidnych fundamentów pod przyszłą karierę w branży rolniczej. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień to krok w stronę zrównoważonej przyszłości i innowacji w rolnictwie. Razem możemy kształtować świat, w którym zielone wartości są na pierwszym planie.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

Mapa Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

Siedziba główna

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rypin
  3. Białystok
  4. Wrocław
  5. Toruń
  6. Bielsko-Biała
  7. Poznań
  8. Gdańsk
  9. Golub-Dobrzyń
  10. Legnica

Data aktualizacji: 01.06.2024