Czy to Twoja firma?

BORSK TURIST sp. z o.o. praca

Borsk

Witaj w świecie BORSK TURIST, gdzie przygoda spotyka się z gościnnością! Od naszego założenia w grudniu 2010 roku, nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń gastronomicznych i turystycznych nieustannie rośnie. Znajdujesz się w miejscu, gdzie każdy miłośnik przyrody i smakosz dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie.


Nasza siedziba w malowniczym Borsku, położonym w sercu województwa pomorskiego, jest domem dla naszej głównej działalności – organizacji spływów kajakowych oraz prowadzenia restauracji, które serwują lokalne przysmaki. Nasze usługi gastronomiczne są znane z przytulnej atmosfery i autentycznych smaków, które zachwycają zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Jesteśmy dumni, że nasze spływy kajakowe cieszą się uznaniem klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm i wysokiej jakości sprzęt. Bezpieczeństwo i komfort naszych gości są dla nas priorytetem, a pozytywne opinie są świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie niezapomnianych wrażeń.

Chociaż nasza historia jest stosunkowo krótka, to każdy dzień pisze nowy rozdział pełen sukcesów i uśmiechów naszych klientów. Nasze zaangażowanie w doskonałość i profesjonalizm jest odzwierciedlone w każdej usłudze, którą oferujemy. Nie spoczywamy na laurach – ciągle dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości.

W BORSK TURIST wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość doświadczenia piękna natury i smaku prawdziwej, domowej kuchni. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej społeczności odkrywców i smakoszy, i razem z nami tworzył niezapomniane wspomnienia. Przyjdź i zobacz, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi – nasza drzwi są zawsze otwarte dla przygody!

BORSK TURIST sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BORSK TURIST sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BORSK TURIST sp. z o.o.

Mapa BORSK TURIST sp. z o.o.

Siedziba główna

BORSK TURIST sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska