Czy to Twoja firma?

KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak praca

Kobylniki

Od ponad dekady, "KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak" z Kobylników jest synonimem precyzji i jakości w branży produkcji uszczelnień technicznych i termoizolacji. Nasza historia rozpoczęła się w 2012 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności oraz poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.


Specjalizujemy się w precyzyjnym cięciu wodą oraz obróbce CNC stali i tworzyw sztucznych, co pozwala nam na realizację złożonych projektów z najwyższą dokładnością. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować produkty wykonane z materiałów najwyższej klasy, pochodzących od uznanych producentów takich jak GAMBIT, KLINGER, POLONIT, czy ENSINGER. To dzięki nim nasze uszczelki i uszczelnienia techniczne nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

W "KRUSZ-TECH" rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy. Dlatego zapewniamy indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo techniczne, które pomaga w doborze najlepszych materiałów i rozwiązań. Nasza kompleksowa obsługa klientów obejmuje wsparcie na każdym etapie – od koncepcji po finalny produkt.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby zatrudnionych pracowników, nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z renomowanymi firmami pozwalają nam być pewnymi naszej stabilności i konkurencyjności. W "KRUSZ-TECH" stawiamy na rozwój, innowacje i najwyższą jakość, co przekłada się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już przekonali się, że "KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak" to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Kobylniki
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak

Mapa KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
KRUSZ-TECH Justyna Balcerzak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bydgoszcz
  3. Rzeszów
  4. Warszawa
  5. Toruń
  6. Olsztyn
  7. Inowroclaw
  8. Chełmza
  9. Trzemeszno
  10. Kruszwica

Data aktualizacji: 01.07.2024