Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE praca

Charzyno

Witaj! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. Armii Krajowej w Charzynie, miejscem, gdzie edukacja i wychowanie idą w parze z pasją i zaangażowaniem. Nasza szkoła, położona w sercu malowniczej miejscowości Charzyno, jest dumna z możliwości kształtowania młodych umysłów i serc, dostarczając im solidnych podstaw do dalszego rozwoju.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana. Uczniowie mają dostęp do szerokiego spektrum przedmiotów, od języka polskiego, przez matematykę, historię, aż po nowoczesne języki obce i informatykę. Wierzymy, że wszechstronne wykształcenie jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie, dlatego stawiamy na rozwój zarówno umiejętności akademickich, jak i społecznych.

Jako instytucja publiczna, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości usług edukacyjnych. Nasze działania są wspierane przez jednostki samorządu terytorialnego, co gwarantuje stabilność i ciągłość naszej misji edukacyjnej. Choć nie definiujemy się przez liczby, to nasz zespół pedagogiczny jest zawsze gotowy do poszerzania swoich kompetencji, aby sprostać oczekiwaniom naszych uczniów i ich rodziców.

Rozumiemy, jak ważna jest dostępność i wygoda, dlatego oferujemy możliwość załatwienia wielu spraw przez Internet. Dostęp do druków i wzorów dokumentów online to nasz krok w kierunku nowoczesności i ułatwienia codziennego życia naszej społeczności szkolnej.

Chociaż nie posiadamy szczegółowych danych na temat naszej historii czy zdefiniowanych wartości, nasza codzienna praca i zaangażowanie w proces edukacyjny mówią same za siebie. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko zasługuje na najlepsze warunki do nauki i rozwoju, a nasza szkoła stara się te warunki zapewnić.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy uczeń jest traktowany z szacunkiem, a edukacja jest drogą do lepszego jutra. Razem tworzymy przyszłość pełną możliwości i sukcesów.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający

    • Charzyno
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      szkolnictwo

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Kwalifikacje: Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 094 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Charzynie