Czy to Twoja firma?

Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński praca

Bierzglinek

Od ponad trzech dekad, Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w sercu Bierzglinka. Nasza podróż rozpoczęła się 24 sierpnia 1992 roku, kiedy to z pasją do motoryzacji i precyzji technicznej postanowiliśmy otworzyć nasze drzwi dla klientów, którzy tak jak my, cenią sobie najwyższą jakość usług.


Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji urządzeń elektronicznych i optycznych oraz urządzeń elektrycznych, które są sercem każdego współczesnego pojazdu. Zdajemy sobie sprawę, że motoryzacja to nie tylko pasja, ale i odpowiedzialność. Dlatego też nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę – od handlu częściami zamiennymi, przez naprawy pojazdów samochodowych, aż po motocykle. Wszystko to, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezpieczną i niezawodną jazdą.

Jesteśmy dumni z naszych uprawnień, które pozwalają nam prowadzić działalność w zakresie instalacji, sprawdzania, przeglądów lub napraw tachografów. Zezwolenie DT 57/2019, wydane przez Główny Urząd Miar w Warszawie, jest potwierdzeniem naszych kompetencji i standardów, które nieustannie podnosimy.

Nasze centrum diagnostyczne wyposażone jest we wszystkie niezbędne urządzenia i narzędzia, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że zaawansowana technologia wymaga nie tylko wiedzy, ale i odpowiedniego sprzętu, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszego warsztatu.

Wierzymy, że zaufanie, które budujemy każdego dnia z naszymi klientami, jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Jesteśmy tu dla Was, aby zapewnić, że każdy pojazd, który opuszcza nasz warsztat, jest w pełni sprawny i gotowy do drogi.

Zapraszamy do Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński

Mapa Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński

Siedziba główna

Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Diagnostyki i Elektroniki Samochodowej Tomasz Wiliński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrzesnia
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Jelenia Góra
  7. Konin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Bierzglinku