Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza praca

Siemianice

W sercu Siemianic, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde dziecko jest traktowane z indywidualną uwagą. Jesteśmy dumni z naszej rodzinną atmosfery, która w połączeniu z innowacyjnymi metodami nauczania, tworzy wyjątkowe środowisko edukacyjne dla 537 uczniów, którzy z nami rozwijają swoje talenty.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana. Oferujemy naukę języka angielskiego, co otwiera przed naszymi uczniami drzwi do międzynarodowej współpracy i projektów, takich jak Erasmus+ czy Comenius. Rozwijamy też umiejętności sportowe poprzez lekcje pływania i jazdy na łyżwach. Wierzymy, że rozwój fizyczny jest równie ważny jak intelektualny.

Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas priorytetem, dlatego cały nasz obiekt jest objęty monitoringiem wizyjnym. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych dyrektorów, nauczycieli, pomocy nauczyciela oraz pracowników obsługi i administracji, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w pracę z uczniami. Dzięki temu możemy oferować szeroki zakres usług wsparcia, w tym pomoc psychologiczno-pedagogiczną, terapię pedagogiczną, trening umiejętności społecznych oraz zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Nasze bogate zaplecze dydaktyczne, w tym nowoczesne pracownie, aula widowiskowa, sala gimnastyczna oraz pełnowymiarowe boisko, to nasza konkurencyjna przewaga. Dzięki nim każdy dzień w naszej szkole to nowa przygoda i możliwość odkrywania przez uczniów ich pasji i talentów.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle dążymy do doskonalenia naszej oferty edukacyjnej, aby nasza szkoła była miejscem, gdzie każdy uczeń może znaleźć swoją ścieżkę do sukcesu. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie każdy dzień to krok w stronę przyszłości.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza

Mapa Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza

Siedziba główna

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza - oferty archiwalne

  • Nauczyciel informatyki

    Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza
    • Siemianice
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem; wymiar czasu pracy: 12/18; praca w zastępstwie: I-VI/2023r. z możliwością przedłużenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 283 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel matematyki

    • Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 910 PLN