Czy to Twoja firma?

LEŚNE ZACISZE sp. z o.o. praca

Chwałowice

W sercu natury, gdzie cisza harmonijnie łączy się z nowoczesnością, znajduje się LEŚNE ZACISZE – miejsce, które od lat tworzy przestrzeń zarówno dla ambitnych projektów budowlanych, jak i dla troskliwej opieki nad seniorami. Nasza działalność zaczęła się od realizacji projektów związanych ze wznoszeniem budynków, gdzie każda konstrukcja jest dla nas wyzwaniem, a zarazem okazją do pokazania kunsztu i zaangażowania.

Znajdując się w Baninie oraz w Redzie, jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i partnerów. To właśnie tutaj, w Leśnym Zaciszu, łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc przestrzenie, które służą ludziom i wpisują się w otaczającą nas przyrodę.

Jednak nasza pasja nie kończy się na budownictwie. Z dumą prowadzimy dom spokojnej starości w Łańcucie, gdzie każdy senior znajdzie opiekę, wsparcie i ciepło, jakiego potrzebuje. Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych, oferując wynajem sali bankietowej, aby każde wydarzenie było niezapomniane. Dbamy o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie, współpracując z wiarygodnymi partnerami i funduszami inwestycyjnymi.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku to dla nas nie tylko liczba, ale przede wszystkim setki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów. To oni są dla nas najlepszą gwarancją jakości. W Leśnym Zaciszu każdy detal ma znaczenie, a nasza praca to ciągłe dążenie do doskonałości.

Zapraszamy do świata Leśnego Zacisza, gdzie profesjonalizm spotyka się z ludzkim ciepłem, a każdy projekt – czy to budowlany, czy związany z opieką nad seniorami – jest realizowany z myślą o dobru i komforcie człowieka. To tutaj tworzymy historię, która żyje w harmonii z naturą i potrzebami społeczeństwa.

LEŚNE ZACISZE sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy LEŚNE ZACISZE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEŚNE ZACISZE sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

LEŚNE ZACISZE sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LEŚNE ZACISZE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    LEŚNE ZACISZE sp. z o.o.
    • Chwałowice
    • Zakres obowiązków

      PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POSIŁKÓW PACJENTOM OSRODKA

      Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę.
      Godziny pracy :
      od: 07:00-19:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 24,00 zł brutto/h
  • Terapeuta

    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN