Czy to Twoja firma?

Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej praca

Henryków

W sercu malowniczego Henrykowa, otoczeni historycznym spokojem pocysterskich murów, tworzymy miejsce pełne ciepła i profesjonalnej opieki – Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej. Nasza misja zrodziła się z potrzeby serca i pragnienia niesienia pomocy tym, którzy doświadczają trudności życiowych. Od 1998 roku, kiedy to z inicjatywy Jego Eminencji Kardynała Henryka Gulbinowicza rozpoczęliśmy naszą działalność, jesteśmy wierni powołaniu do służby najbardziej potrzebującym.

Nasza placówka to nie tylko mury, to przede wszystkim ludzie – zespół 48 specjalistów, który z pasją i zaangażowaniem dba o 21-50 mieszkańców. Oferujemy kompleksowe usługi zdrowotne i rehabilitacyjne, które obejmują leczenie podstawowej opieki zdrowotnej, rehabilitację ambulatoryjną i w domu pacjenta, a także długoterminową opiekę pielęgnacyjną. Edukacja i promocja zdrowia to dla nas równie ważny aspekt działalności, ponieważ wierzymy, że wiedza jest kluczem do lepszego życia naszych podopiecznych.

Jesteśmy dumni z naszej lokalizacji – historyczny kompleks pocysterski nie tylko dodaje uroku naszej pracy, ale również stanowi przestrzeń, w której nasi mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie i spokojnie. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy za działanie w czasie pandemii, potwierdza, że nasze wysiłki mają realny wpływ na poprawę jakości życia osób, które się opiekujemy.

W Domu Opieki św. Jadwigi Śląskiej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej każda osoba jest traktowana z szacunkiem i empatią. Nasza specjalistyczna kadra pracownicza to gwarancja wysokiej jakości usług, co jest możliwe dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych umiejętności i wiedzy. Całodobowa opieka, usługi bytowe, opiekuńcze i wspomagające oraz pomoc lekarzy specjalistów z terenu Dolnego Śląska to tylko niektóre z aspektów naszej codziennej pracy.

Chociaż nie definiujemy naszych wartości w prostych słowach, to każdy dzień w naszym Domu Opieki jest ich wyrazem. To tutaj, w każdym uśmiechu, w każdej dłoni wyciągniętej z pomocą, widać prawdziwe znaczenie słowa "troska". Zapraszamy do świata, gdzie opieka nad drugim człowiekiem jest najwyższym priorytetem, a historia i nowoczesność współgrają, tworząc przestrzeń pełną godności i szacunku dla życia.

Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej

  • Ratownik medyczny

    Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej
    • Henryków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Pielęgniarka

    • Henryków
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Mapa Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej

Siedziba główna

Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Leszno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Opieki Św. Jadwigi Śląskiej CARITAS Archidiecezji Wrocławskiej - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Henryków
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      OPIEKA SOCJALNA WRAZ Z ZAKWATEROWANIEM

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: szycie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7-15 (godziny pracy do uzgodnienia z Pracodawcą)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Henrykowie