Czy to Twoja firma?

P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon praca

Ławice

Od momentu naszego założenia w kwietniu 2018 roku, w P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon kładziemy nacisk na tworzenie produktów, które łączą w sobie piękno naturalnego drewna z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Nasze panele ścienne z lamelami to więcej niż tylko element wykończenia wnętrz; to świadome rozwiązania dla tych, którzy cenią sobie estetykę, jakość i komfort użytkowania.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Ławice, gdzie z dala od miejskiego zgiełku, z pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty, które odmieniają przestrzenie naszych klientów. Nasze panele ścienne są nie tylko estetyczne i łatwe w montażu, ale również posiadają właściwości akustyczne, co sprawia, że idealnie nadają się do różnorodnych pomieszczeń, od domowych oaz spokoju po dynamiczne przestrzenie biurowe.

Podczas gdy nasza oferta produktowa jest wyraźnie zdefiniowana, to nasza historia jest ciągle pisana. Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na ulepszanie naszych produktów i procesów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon rozumiemy, że nasze produkty są częścią większej całości - domów, biur, miejsc, które ludzie nazywają swoimi. Dlatego każda lama, każdy panel jest dla nas tak ważny jak dla naszych klientów. Stawiamy na uniwersalność kolorystyki, która pozwala na harmonijne wkomponowanie się w każde wnętrze, oraz na staranność wykonania, bo wiemy, że to detale tworzą całość.

Chociaż nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy stabilności finansowej, zapewniam, że każdy dzień to dla nas kolejny krok do bycia lepszymi, do tworzenia produktów, które nie tylko są piękne, ale i trwałe, i które przyczyniają się do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Zapraszam do świata P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon, gdzie drewno spotyka się z pasją, a jakość idzie w parze z estetyką. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Mapa P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon

Siedziba główna

P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.H.U. DREW MAX Natalia Ozon - oferty archiwalne

  • Technolog drewna

    • Ławice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie nowych wzorów wyrobów do produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn stolarskich (możliwość przyuczenia)

    • Ławice
    • Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich - mile widziane. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 500 PLN