Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE praca

Filipów

Od ponad pół wieku, Spółdzielnia Mleczarska "Rospuda" w Filipowie jest synonimem naturalności, tradycji i najwyższej jakości. Nasza historia zaczęła się w 1968 roku, kiedy to z pasji do mleczarstwa i miłości do lokalnej tradycji zdecydowaliśmy się na tworzenie produktów, które dziś są dumą regionu i nas wszystkich, którzy tworzymy tę wyjątkową spółdzielnię.

Jako producent naturalnych i tradycyjnych serów, masła, napojów fermentowanych oraz śmietan i śmietanek, stawiamy na to, co w mleczarstwie najlepsze. Nasze produkty są wolne od dodatków chemicznych, a ich niepowtarzalny smak to zasługa mleka od krów wypasanych na zielonych łąkach, w jednym z najczystszych regionów Polski. To właśnie tam, gdzie natura jest jeszcze nienaruszona, czerpiemy inspiracje do tworzenia naszych wyrobów.

Z dumą zatrudniamy ponad 250 osób, których zaangażowanie i umiejętności przekładają się na jakość, którą możemy dostarczać naszym klientom. Nasze produkty zdobyły liczne nagrody i certyfikaty, co jest dla nas potwierdzeniem, że obrana przez nas ścieżka jest właściwa.

W naszej ofercie znajdziecie produkty, które są esencją tego, co w mleczarstwie najlepsze. Oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, a nasze sklepy firmowe są miejscem, gdzie każdy może poczuć bliskość z tradycją i naturalnością.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze. Nasze sery, masło, napoje fermentowane, śmietany i śmietanki to nie tylko produkty, to część naszej historii, którą piszemy każdego dnia, dbając o zachowanie tradycyjnych receptur i najwyższych standardów jakości.

Zapraszamy Was do świata Spółdzielni Mleczarskiej "Rospuda", gdzie tradycja spotyka się z naturą, a pasja przekłada się na smak, który pozostaje niezapomniany. Razem z nami odkryjcie na nowo prawdziwy smak mlecznych wyrobów, wytworzonych z szacunkiem dla natury i wieloletniej tradycji.

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Suwalki
  4. Wrocław
  5. Zamość

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ROSPUDA W FILIPOWIE - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Filipów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie pojazdu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 22 zł/godz Praca w godz: 6-14
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Technolog żywności przetwórstwa mleczarskiego

    • Filipów

      Kontrola produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godz: 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz-hydraulik

    • Filipów

      Przetwórstwo mleka i wyrób serów

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA, Uprawnienia do spawania metodą TIG
      • Inne wymagania: Uprawnienia spawacza

      Oferujemy

Pracodawcy w Filipowie