Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim praca

Rogów Sobócki

W sercu malowniczego Rogowa Sobóckiego, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza perła edukacyjna – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej. Jesteśmy dumną instytucją, która z pasją i zaangażowaniem kształci młode umysły, przygotowując je do wyzwań współczesnego świata.

Nasza historia jest zapisana w pamięci społeczności, którą służymy, a nasze korzenie w edukacji sięgają lat, kiedy pierwsze dzieci przekroczyły próg naszej szkoły. Choć nie dysponujemy szczegółowymi danymi dotyczącymi naszej historii, to każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym uczniowie i nauczyciele wspólnie tworzą przyszłość.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze metody nauczania są ciągle udoskonalane, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby edukacyjne. Choć nie przedstawiamy tutaj konkretnej oferty naszych usług, możemy zapewnić, że każdy program, każda lekcja i każde przedsięwzięcie są realizowane z myślą o najwyższym standardzie.

Jesteśmy przekonani, że nasza pozycja na rynku edukacyjnym jest silna, choć nie posiadamy konkretnych danych, które mogłyby to potwierdzić. Naszym celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych naszych uczniów. Wierzymy, że każde dziecko ma potencjał, który zasługuje na odkrycie i rozwój.

Nasze wartości to przede wszystkim szacunek, empatia i dążenie do doskonałości. W każdym działaniu kierujemy się troską o dobro naszych uczniów i całej społeczności szkolnej. Jesteśmy otwarci na dialog i współpracę z rodzicami, bo razem możemy więcej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać nas lepiej i dowiedzieć się, jak możemy wspierać edukację Twojego dziecka. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której młode pokolenie będzie rosło w siłę, czerpiąc z najlepszych tradycji i najnowszych metod nauczania.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim

Siedziba główna

Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Głogów
  4. Rzeszów
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Konopnickiej w Rogowie Sobóckim - oferty archiwalne

  • Pedagog szkolny

    • Rogów Sobócki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kwalifikacje w zakresie pedagogiki ogólnej,
      Praca na czas określony: do 31.08.2022
      Godziny pracy 8:00 - 14:00
      Kontakt z pracodawcą: 606790403 lub dyrekcja@sprogow.sobotka.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy 5 lat, biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: podstawa 2900 zł brutto + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel plastyki

    • część etatu
    • Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 662,2 PLN
      • Opis wynagrodzenia: podstawa + wysługa lat

Pracodawcy w Rogowie Sobóckim