Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE praca

Modlimowo

Witaj w naszej społeczności edukacyjnej! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie, miejscem, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w ciepłej i wspierającej atmosferze. Od lipca 2019 roku, z dumą kieruje nami pani dyrektor Marzena Stępień, która wraz z zaangażowanym zespołem pedagogicznym dba o to, by nasi uczniowie – 110 dzieci w wieku szkolnym oraz 43 przedszkolaki – otrzymywali edukację najwyższej jakości.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje nie tylko podstawowy program nauczania, ale również szereg wydarzeń edukacyjnych i profilaktycznych, które wzbogacają doświadczenie naszych uczniów i uczennic. Jesteśmy dumni z naszych małych sukcesów, takich jak osiągnięcia naszej uczennicy Julii Chlebowskiej, która została wyróżniona dyplomem za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. To dowód na to, że stawiamy na rozwój osobisty i akademicki każdego dziecka.

W naszej szkole, każdy dzień to nowa przygoda. Organizujemy Narodowe Czytanie, które promuje literaturę i czytelnictwo wśród najmłodszych, a także spotkania z ekspertami, jak mł. asp. Agnieszką Podgórską, które uczą nasze dzieci, jak bezpiecznie poruszać się w świecie.

Jako placówka edukacyjna, jesteśmy świadomi naszej roli w społeczeństwie i staramy się być wzorem, do którego mogą dążyć inne szkoły. Nasza lokalizacja w Modlimowie pozwala nam na tworzenie bliskiej relacji z lokalną społecznością, co jest dla nas niezwykle ważne.

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie każde dziecko jest traktowane z indywidualnym podejściem, a edukacja to nie tylko nauka, ale także zabawa, odkrywanie i rozwijanie pasji. Razem tworzymy przyszłość pełną możliwości dla każdego ucznia. Dołącz do naszej przyjaznej i inspirującej społeczności!

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Slupca

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MODLIMOWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Modlimowo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel przedszkola

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE WG. KARTY NAUCZYCIELA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Modlimowo

      Wymagania

      • Inne wymagania: mgr edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wg karty nauczyciela
  • Sprzątaczka

    • Modlimowo
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe