Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku praca

Gniewino

W sercu malowniczej Gminy Gniewino, gdzie natura splata się z ciepłem ludzkiego serca, od 1983 roku troszczymy się o dobro naszych mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku. Jesteśmy dumni, że możemy oferować całodobową opiekę, wsparcie i towarzystwo osobom niepełnosprawnym intelektualnie oraz przewlekle chorym psychicznie, tworząc dla nich przestrzeń pełną zrozumienia i profesjonalizmu.

Nasza misja to zapewnienie każdemu mieszkańcowi warunków, które nie tylko zaspokajają podstawowe potrzeby bytowe, ale również umożliwiają rozwój i uczestnictwo w życiu społecznym. Zatrudniamy 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby nasi mieszkańcy czuli się bezpiecznie, komfortowo i byli traktowani z godnością.

W naszych ośmiu parterowych budynkach, które są w pełni dostosowane do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi, oferujemy szeroki zakres usług. Dostępna jest rehabilitacja, która pomaga w utrzymaniu i poprawie kondycji fizycznej, terapia zajęciowa stymulująca umysł i kreatywność, a także różnorodne wydarzenia kulturalne, które wzbogacają życie społeczne naszych mieszkańców.

Jako jednostka organizacyjna Powiatu Wejherowskiego, działamy w oparciu o obowiązujące standardy, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Nasz Dom jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie. Dbamy o to, aby atmosfera była pełna empatii i zaufania, a nasze działania zawsze były kierowane dobrem naszych mieszkańców.

Mimo że nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza przewaga konkurencyjna jest jasna – to nasza lokalizacja, dostosowane do potrzeb budynki oraz przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm naszego personelu. W Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku każdy dzień to nowa okazja do tego, by sprawić, że życie naszych mieszkańców będzie pełniejsze i radośniejsze.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych wartości i codziennej pracy, która sprawia, że Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku to nie tylko miejsce na mapie, ale przede wszystkim dom pełen ciepła i troski.

Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Wejherowo
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Gniewino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami chorymi psychicznie w Domu Opieki Społecznej. wykształcenie min. średnie. Praca w godz. 7.40-19.40; 19.40-7.40.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 030 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia + dodatek stażowy.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun

    • Gniewino

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

  • Pielęgniarka

    • Gniewino
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia + dodatek stażowy

Pracodawcy w Gniewinie