Czy to Twoja firma?

Schronisko dla Nieletnich w Dominowie praca

Dominów
całodobowa opieka wychowawcza dla dzieci i młodzieży.
Schronisko dla Nieletnich w Dominowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Schronisko dla Nieletnich w Dominowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Schronisko dla Nieletnich w Dominowie

Mapa Schronisko dla Nieletnich w Dominowie

Siedziba główna

Schronisko dla Nieletnich w Dominowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Schronisko dla Nieletnich w Dominowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Schronisko dla Nieletnich w Dominowie - oferty archiwalne

  • Referent do spraw księgowości

    • Dominów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa Excell, Office, biegła obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną