Czy to Twoja firma?

Master Meble Bartosz Mikołajczuk praca

Nowe Żabno
produkcja mebli dla klienta indywidualnego, usługi
Master Meble Bartosz Mikołajczuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Nowe Żabno
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Master Meble Bartosz Mikołajczuk

Praca alert - powiadomienia

Praca Master Meble Bartosz Mikołajczuk

  • Stolarz meblowy

    Master Meble Bartosz Mikołajczuk
    • Nowe Żabno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Master Meble Bartosz Mikołajczuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Master Meble Bartosz Mikołajczuk - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: preferowane wykształcenie kierunkowe stolarz a w przypadku braku takiego wykształcenia wymagane jest doświadczenie jako stolarz meblowy lub pokrewne w branży meblowej. Umiejetnośc obsługi: piły, wiertarki, okleiniarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną