Czy to Twoja firma?

Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o. praca

Samborzec

W sercu malowniczej Kotliny Sandomierskiej, gdzie natura obdarza nas obfitością najwyższej jakości owoców, znajduje się nasz zakład – Zakład Przetwórstwa Owoców Sambor. Od 1997 roku jesteśmy dumni z tego, że możemy przetwarzać te dary natury, tworząc produkty, które zdobywają uznanie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Nasza specjalność to przetwórstwo jabłek oraz owoców kolorowych, z których tworzymy koncentraty owocowe i aromaty o wyjątkowych walorach smakowych. Nasze produkty są wynikiem połączenia tradycji z nowoczesnością – korzystamy z najnowszych technologii i systemów jakości, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość zostało docenione przez liczne certyfikaty, takie jak BRC, SGF, KOSHER, IFS Food oraz ekologiczny.

Jesteśmy dumni z naszego położenia w naturalnym zagłębiu sadów owocowych, co daje nam bezpośredni dostęp do świeżych surowców najwyższej jakości. To strategiczne położenie, w połączeniu z naszymi dwoma niezależnymi liniami produkcyjnymi, pozwala nam na elastyczność i możliwość jednoczesnej produkcji różnorodnych produktów, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces zależy od ciągłego rozwoju i inwestycji. Dlatego też każdego roku znaczną część naszego zysku przeznaczamy na inwestycje, które umożliwiają nam nieustanne unowocześnianie zakładu i rozwijanie naszych możliwości produkcyjnych. Dzięki temu możemy z dumą mówić, że nasza moc produkcyjna wzrosła z początkowych 100 ton surowca do 600 ton jabłek dziennie oraz 250 ton owoców kolorowych.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku krajowego. Rozwijamy handel owocami i warzywami oraz ich przetworami także za granicą, co świadczy o naszej stabilności i międzynarodowym uznaniu.

W Zakładzie Przetwórstwa Owoców Sambor łączymy pasję do natury z zaawansowaną technologią, aby dostarczać produkty, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale są również zdrowe i bezpieczne. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy cieszyć się smakiem natury, który jest esencją naszej pracy.

Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o.

Siedziba główna

Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Przetwórstwa OwocówSAMBORsp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Samborzec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przetwórstwo

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i elektryki; mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta lub pracownika Działu Utrzymania Ruchu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną