Czy to Twoja firma?

Generatis sp. z o.o. praca

Zielęcice
Generatis sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy Generatis sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Generatis sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Generatis sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Generatis sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Murarz

    Generatis sp. z o.o.
    • Zielęcice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ogólne prace murarskie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe w pracy jako murarz min. 2-3 lata (wymagany staż - lata: 2), umiejętności murarskie (wymagany staż - lata: 2)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Blacharz samochodowy

    • Zielęcice
    • Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
      • Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku (wymagany staż - lata: 2), naprawa powypadkowa pojadu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Zielęcicach