Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej (3)
3.6
Na podstawie 183 oceny z Google.
![]()
Maria Gajda
Wczoraj zmarł mój siostrzeniec po długoletnim zmaganiu się z nieuleczalną chorobą. Był pod opieką MOPS w Bielsku - Białej. Tą drogą chciałam gorąco podziękować Ośrodkowi za niezwykle staranną, troskliwą i pełną wyrozumiałości do chorego opiekę. Mój siostrzeniec był zawsze czyściutki, nakarmiony i zadowolony, lodówka wypełnieniona urozmaiconym jedzeniem, sokami i napojami, a poza nią owoce i sensowne słodycze. Opiekunką, która najczęściej zajmowała się moim siostrzeńcem i którą miałam przyjemność poznać była Pani Ania. Przykro mi bardzo, że czas Pani Ani i mojego siostrzeńca tak smutno się zakończył. Bardzo wdzięczna jestem losowi i MOPS za to, że mój siostrzeniec dzięki nim godnie dożył do śmierci.
Dodano: 2 miesiące temu
![]()
Monika Kamińska
Na wstępie chciałam podziękować za udzielenie informacji w dniu dzisiejszym mimo dnia wewnetrznego. To pokazuje, że w tej instytucji Państwowej pracują życzliwi ludzie. Dołączam zdjęcie, ponieważ o dn.wewn. nie ma informacji na Googlach i sporo osób niepotrzebnie przyjeżdża. Chciałam również dodać, że z tego miejsca korzystają normalni jak również bardzo roszczeniowi ludzie. Jestem pełna podziwu dla pracowników, którzy cierpliwie tłumacza i obsługują wszystkich. Jeden mankament, jak chce się dodzwonić to trzeba to robić z uporem jak do przychodni w Komorowicach 🫣
Dodano: 9 miesięcy temu
![]()
Gabriela Dadok
To nie Mops tylko Państwo w Państwie pracownicy to żenada mówię o pracownikach socjalnych dzięki P Katarzynie Wrzeszcz nie pamiętam kiedy jadłam jak człowiek nie wspomnę już o tegoracznych Święta Bożego Narodzenia nie dość że w tym roku nie wiem co to znaczy to jeszcze nie umiałam skutecznie zejść z tego świata oto prawda o mops w Bielsku bialej
Dodano: 11 miesięcy temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Dane firmowe i kontaktowe - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.