Czy to Twoja firma?

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM praca

Krosno Odrzańskie

W sercu malowniczego Krosna Odrzańskiego znajduje się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia i pomocy dla lokalnej społeczności – Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy dumni, że możemy służyć pomocą w tak ważnych obszarach, jak prawo i administracja państwowa, praca fizyczna, księgowość i ekonomia, a także administracja biurowa. Nasza działalność jest skierowana do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia, oferując im nie tylko pomoc materialną, ale i fachowe doradztwo.


Nasza oferta pracy jest szeroka i zróżnicowana. Poszukujemy osób na stanowiska Urzędnika, Konserwatora, Księgowego, Asystenta, i Pracownika socjalnego, które są kluczowe w codziennym funkcjonowaniu ośrodka i zapewnieniu najwyższej jakości usług. Każdy pracownik jest dla nas ważny i przyczynia się do realizacji naszej misji – wspierania i ulepszania życia mieszkańców Krosna Odrzańskiego.

Choć nie możemy podzielić się pełną historią naszej działalności, nasze zaangażowanie w lokalną społeczność mówi samo za siebie. Pragniemy, aby każdy, kto szuka u nas wsparcia, czuł się wysłuchany, zrozumiany i odpowiednio obsłużony. Wierzymy, że solidarność i wzajemna pomoc są fundamentami, na których buduje się silną i zdrową społeczność.

Jesteśmy tu, aby służyć – z otwartymi drzwiami i sercami. Zapraszamy do Ośrodka Pomocy Społecznej w Krośnie Odrzańskim, gdzie każda pomoc ma swoje imię, a każda historia jest ważna. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

Mapa OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

Siedziba główna

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚNIE ODRZAŃSKIM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Zielona Góra
  3. Krosno Odrzańskie
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Kraków
  7. Krosno
  8. Gorzów Wielkopolski
  9. Brzozów
  10. Starachowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Krośnie Odrzańskim