Czy to Twoja firma?

JOANNA KOZIŃSKA praca

Góra Puławska

Witaj, jestem JOANNA KOZIŃSKA i z dumą przedstawiam Ci moją firmę, która jest kwintesencją zaangażowania i pasji do świadczenia usług najwyższej jakości. Nasza działalność zlokalizowana w malowniczej Górze Puławskiej to więcej niż biznes – to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany jak członek rodziny.

Specjalizujemy się w trzech kluczowych obszarach: transport i gospodarka magazynowa, zakwaterowanie z usługami gastronomicznymi oraz detaliczna sprzedaż artykułów spożywczych. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku, gdzie elastyczność i kompleksowość usług są na wagę złota.

W dziedzinie transportu drogowego towarów i usług przeprowadzkowych stawiamy na niezawodność i terminowość. Rozumiemy, jak ważny jest czas i bezpieczeństwo powierzonych nam dóbr, dlatego każde zlecenie realizujemy z największą starannością.

W obszarze zakwaterowania oferujemy obiekty noclegowe turystyczne oraz miejsca krótkotrwałego zakwaterowania, które są synonimem gościnności i komfortu. Nasze pokoje to oaza spokoju, idealna dla podróżujących w celach biznesowych, jak i dla tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku codzienności.

Natomiast nasza detaliczna sprzedaż artykułów spożywczych to gwarancja świeżości i jakości. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowe i pełnowartościowe produkty to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze półki były zawsze zaopatrzone w najlepsze wybory.

Jako aktywny uczestnik rynku, jestem dumna z tego, że moja działalność gospodarcza jest uosobieniem zaufania i stabilności. Chociaż nie mogę się podzielić konkretnymi danymi dotyczącymi naszej historii czy pozycji rynkowej, to mogę zapewnić, że każdego dnia piszemy nowy rozdział tej historii, dążąc do doskonałości i nieustannie rozwijając nasze usługi.

Zapraszam Cię do doświadczenia jakości i profesjonalizmu, które są fundamentem Loftowych Pokoi JOANNA KOZIŃSKA. Razem możemy stworzyć historię pełną sukcesów i zadowolonych klientów.

JOANNA KOZIŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy JOANNA KOZIŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JOANNA KOZIŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JOANNA KOZIŃSKA

Siedziba główna

JOANNA KOZIŃSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
JOANNA KOZIŃSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Trzebinia
  4. Puławy
  5. Kcynia
  6. Bielsko-Biała
  7. Zamość
  8. Gdańsk
  9. Krasnystaw
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JOANNA KOZIŃSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Góra Puławska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      układanie kostki brukowej, prace budowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, checi do pracy, mile widziane doswiadczenie zawodowe, jedna zmiana w godz 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną