Czy to Twoja firma?

BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY praca

Darłowo

Od ponad siedmiu dekad BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY Darłowo jest synonimem zaufania i stabilności finansowej w sercu powiatu sławieńskiego. Nasza historia sięga roku 1946, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, aby wspierać rozwój lokalnej społeczności i gospodarki. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy pełną księgowość maszynową w latach 70. i nieustannie inwestujemy w innowacje, by nasze usługi były na najwyższym poziomie.


Nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb naszych klientów. Oferujemy różnorodne rachunki bankowe dla osób fizycznych, a także specjalistyczne produkty jak szkolne kasy oszczędnościowe czy pracownicze kasy zapomogowo-pożyczkowe. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i wygoda, dlatego już od 2002 roku umożliwiamy dostęp do usług bankowych z domu poprzez HomeBanking, a nasz system KARTY ON-LINE oraz bankowość elektroniczna SGB24 to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego klienta.

Jako członek Spółdzielczej Grupy Bankowej, gwarantujemy stabilność finansową i dostęp do szerokiej sieci usług. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z bogatej historii i doświadczenia, ale również z gotowości do ciągłego doskonalenia i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań, które odpowiadają na zmieniające się oczekiwania rynku.

W Bałtyckim Banku Spółdzielczym Darłowo zawsze stawiamy na rozwój i jakość, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera wśród instytucji finansowych w naszym regionie. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie osobiste podejście, profesjonalizm i innowacyjność, jaką oferujemy. Razem możemy budować lepszą przyszłość.

BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center doradztwo / konsulting / audyt prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Praca alert - powiadomienia

Praca BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Mapa BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY

Centrala

Oddział Bobolice

Oddział Koszalin

Oddział Szczecinek

Oddział Trzebiatów

BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BAŁTYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wrocław
  3. Koszalin
  4. Warszawa
  5. Gdańsk
  6. Słupsk
  7. Poznań
  8. Szczecinek
  9. Stargard
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Darłowie