Czy to Twoja firma?

PRB A-Z Elektryka praca

Zawada

Witaj! Jesteśmy Climate Engineering Company, ekspertami w dziedzinie usług budowlano-remontowych. Jako certyfikowany dostawca OnePlace, dumnie podkreślamy nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne standardy branżowe. Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas klienci i partnerzy biznesowi.

Choć nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej misji dostarczania solidnych i niezawodnych rozwiązań dla Twoich potrzeb budowlanych i remontowych. Nasze usługi są naszą wizytówką – od małych napraw po duże projekty inżynieryjne, każde zlecenie jest dla nas równie ważne.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Jakość jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje z klientami. Dzięki certyfikacji OnePlace, możesz być pewien, że Twoje projekty są w dobrych rękach.

Niestety, nie możemy podzielić się więcej informacjami na temat naszej lokalizacji czy struktury firmy, ale zapewniamy, że jesteśmy zawsze blisko, gotowi służyć pomocą i ekspertyzą. Nasza oferta jest jasna – kompleksowe usługi budowlano-remontowe, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy z Climate Engineering Company, gdzie solidność spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które nie tylko są funkcjonalne, ale i inspirujące.

PRB A-Z Elektryka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy PRB A-Z Elektryka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRB A-Z Elektryka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRB A-Z Elektryka

Siedziba główna w Połańcu

PRB A-Z Elektryka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRB A-Z Elektryka - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    PRB A-Z Elektryka
    • Zawada
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace budowlane, remontowe, rozbiórkowe; praca w Zawadzie i w delegacji w całym kraju

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter

    • Zawada

      montaż kabli, tras kablowych, istalowanie oświetlenia, montaż rozdzielnic, istalacje odgromowe i ppoż

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP gr. I; wiedza z zakresu elektryki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Zawadzie