Czy to Twoja firma?

Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne praca

Gołubie

Od ponad trzech dekad, Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne Gołubie jest synonimem solidności i rzetelności w branży budowlanej. Nasza historia sięga roku 1991, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, stawiając na pierwszym miejscu jakość i zadowolenie klienta. Zlokalizowani w malowniczym Gołubiu, zbudowaliśmy fundamenty naszej firmy na gruntownej wiedzy technicznej i praktycznym doświadczeniu.


Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, przez budowę dróg i autostrad, aż po instalacje rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Nasza ekspertyza obejmuje również budowę linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych oraz rozbiórkę obiektów budowlanych. Ponadto, oferujemy usługi związane z zakwaterowaniem i gastronomią, zapewniając kompleksową obsługę naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasze usługi są wykonywane z najwyższą starannością i precyzją. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, angażując się w pełni, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności.

Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, nasza praca mówi sama za siebie. Jesteśmy znani z tego, że przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości, co jest dla naszych klientów gwarancją spokoju i pewności, że ich inwestycja jest w dobrych rękach.

W Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne Gołubie, każdy projekt jest dla nas okazją do wykazania się i potwierdzenia naszej pozycji jako zaufanego partnera w branży. Z pasją podchodzimy do każdego zadania, niezależnie od jego skali, zawsze dążąc do osiągnięcia perfekcji.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zbudować coś trwałego – nie tylko konstrukcje, ale i relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne

Mapa Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne

Siedziba główna

Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Piotr Jereczek Usługi budowlane, elektryczne, dźwigowe, sanitarne, ogrzewania i ziemne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kartuzy
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024